Exmanžel Agáty Hanychovej Jakub Prachař (39) za nevydareným manželstvom už dávno nesmúti. Práve naopak. Pracovne sa mu darí výborne, je doslova na roztrhanie. Navyše má po svojom boku talentovanú, mladú a atraktívnu partnerku Saru Sandevu.

Čítajte viac

FOTO zamilovaného Prachařa v GALÉRII

Čítajte viac

Jakub je hviezdou nového filmu Buď chlap, hoci sa občas v skutočnom živote cíti ako tínedžer. "Asi som bol vždy dostatočne vyspelý i keď nie mentálne. Niekedy sa cítim na pätnásť, inokedy na sedemnásť rokov. Mám takéto výkyvy a už to takto zostane asi do smrti,“ priznal známy český herec a hudobník.

Čítajte viac

Prachař má s bývalou manželkou Agátou Hanychovou päťročnú dcéru Miu, ktorá je jeho vernou kópiou. Podobu jednoducho nezaprú. Pre Super.cz prehovoril aj o túžbe po ďalšom dieťati.

"Povedal by som, že Mia ma prerástla. Dievčatká si vždy tak trochu napred. Ale to nevadí. Žena vás v živote vždy prerastie a tak to má byť,“ priznal Jakub. Chcel by konečne syna? "Určite by som chlapca chcel, ale nevadilo by mi keby som mal ďalšiu dcéru. Dievčatá sú skutočne lepšie,“ dodal umelec.

FOTO Prachařovej dcéry v GALÉRII