Ako zistil denník Blesk, k incidentu došlo u Dary Rolins (49) v obci Tuchoměrice pri Prahe v utorok vo večerných hodinách. Do fyzickej potýčky s iným mužom sa mal dostať jej priateľ Pavel Nedvěd (50). "Môžeme potvrdiť vzájomné napadnutie dvoch mužov v utorok pred 22. hodinou. Čo sa presne stalo, bude polícia preverovať,“ povedala denníku hovorkyňa Policie ČR Michaela Richterová.

Nedvěd, o ktorom je známe, že je výbušnej povahy, sa mal dostať do konfliktu s o 20 rokov mladším mužom. V rovnaký večer mal na pozemok speváčky preniknúť cudzí muž. Bližšie informácie nie sú známe, ale práve neželaná návšteva votrelca mohla byť dôvodom bitky.

Mladšieho z aktérov potýčky prišla ošetriť záchranka. "Čas výjazdu 22:05. V Tuchoměřicích sme ošetrili muža (ročník 1992) s povrchovým poranením hlavy a pomliaždeným ramenom. Po ošetrení bol prevezený do motolskej nemocnice,“ znejú informácie od záchrannej služby.

FOTO Darinho domu v GALÉRII.

Darin partner Nadvěd má výnimočne turbulentný týždeň. V pondelok skončil ako viceprezident futbalového tímu Juventus Turín, rovnako ako zvyšok vedenia klubu na svoju funkciu rezignoval. Vo štvrtok sa prevalilo, že turínska prokuratúra ho spolu s ostatnými členmi predstavenstva tímu navrhla obviniť z falšovania účtovníctva.

Čo povedala o incidente v dome speváčka? Čítajte ďalej.>>>