Broňa Gregušová mala klasický pôrod. Napriek tomu, že všetko nakoniec prebehlo bez problémov, Cimarro prežíval ťažké chvíľky. V jednom momente totiž dostal strach a prekonal to len kvôli svojej snúbenici, aby jej bol spoľahlivou oporou.

„Veruže som bol v tej chvíli veľmi nervózny. Keď mi oznámili, že gynekologička tam nie je, urobilo sa mi nevoľno, ale nakoľko som mal po svojom boku moju ženu, nechcel som ju stresovať. Mal som vnútornú krízu a hovoril som si: Ako je možné že tu gynekologička nie je? Avšak vidieť moju ženu v tej chvíli, to ako sa zhostila týchto výziev v bolestiach - je to hotová šampiónka, bojovníčka. Nemohol by som byť na ňu viac hrdý,“ Mario sa rozcitlivel v rozhovore pre americkú verziu magazínu Hola!.

Cimarro tiež povedal, že mať bábätko je pre neho ten najkrajší dar od boha i vesmíru. Deti sú podľa neho učiteľmi lásky, pretože až ako rodičia ju cítime v bezpodmienečnej a veľmi intenzívnej podobe. S dcérkou sa snaží tráviť čo najviac času. Prežíva s ňou všetky radosti a pokroky. Keď to je potrebné, tak sa o Brianu vždy postará a robil to tak aj v prvých dňoch po pôrode, keď na seba prevzal všetku zodpovednosť za maličkú.

FOTO Maria Cimarra s rodinou nájdete v GALÉRII

Na úlohu otca sa podľa svojich slov pripravoval veľmi dlho. Hlavou svojej rodiny sa stal už pred dvadsiatimi rokmi, keď mu zomrel otec. Vtedy sa zhostil jeho pozície a staral sa o mamu aj ostatných blízkych. Práve to bola pre neho veľká škola trpezlivosti, ktorú pokladá za najdôležitejšiu vlastnosť pre otcovstvo.

„Sú chvíle, keď nemôžete byť trpezlivý a ktoré musíte urobiť. Napríklad, keď sa narodila Briana, boli sme v nemocnici a moja snúbenica sa nemohla o dieťa postarať a ja som nechcel nechať lekárov a sestričky, aby manipulovali s mojím dieťaťom. Prestrihol som pupočnú šnúru, vymenil som plienku, umyl som ju. Tri dni som musel všetko robiť sám, pretože moja partnerka nemohla. Povedal som si – Dobre, teraz som na rade ja! Ja som otec, matka to teraz nemôže robiť. Na tretí deň sa zotavila a vymenili sme si úlohy,“ popísal ako sa staral o svoju rodinku krátko po narodení Briany.

Mario s Broňou strávili teraz dlhší čas v Bratislave. Kubánsky herec sa totiž zúčastnil projektu Let`s Dance, kde si získal srdcia Slovákov. Malú Brianu si tak užila aj Grergušovej rodina.