Šéf parlamentu Andrej Danko a sexica z TA3 Simona Frantová spolu tvoria pár už takmer dva roky, no po svadbe zatiaľ ani vidu ani slychu. Zdá sa, že redaktorke Simone táto téma cudzia nie je, a čo-to o dni s veľkým D prezradila redakcii nášho týždenníka.

Sny o obrúčke

"Nemali sme ani žiadnu krízu ani nič také. Všetko je v úplnom poriadku," prezradila Simona o frajerovi a svojom vzťahu. Tá si pritom súkromie stráži ako oko v hlave. Dlhšie sa už šepká aj o pripravovanej svadbe, no párik zatiaľ nič oficiálne nepotvrdil. Na otázku či sa už šéf národniarov rozhýbal, Frantová odpovedá opatrne. "Dlho sa už o tom hovorí, ale na toto sa musíte spýtať pána Danka. My ženy, na to v podstate len čakáme," zasnívala sa Frantová so smiechom.

Simona Frantová pracuje v TA3 ako redaktorka špecializujúca sa na kultúru.
Simona Frantová pracuje v TA3 ako redaktorka špecializujúca sa na kultúru.
Zdroj: Tony Štefunko

Prominentný pár

V minulosti Frantová pre PLUS 7 DNí prezradila, že do šéfa národniarov sa zapozerala práve v momente, keď s ním na jednej z kultúrnych akcií robila rozhovor. Danko ju odvtedy poriadne rozmaznáva. Okrem toho, že absolvovali spolu aj exotickú dovolenku v Tichomorí, v minulosti sa poriadne plesol po vrecku a kúpil jej originálny darček - luxusný klavír za päťtisíc eur.

Prečítajte si tiež: