Prvé turbulencie sa týkali jej partnera Pavla Nedvěda (50), ktorý pôsobil ako viceprezident futbalového tímu Juventus Turín. V utorok sa rozkríklo, že on aj zvyšok vedenia veľkoklubu šokujúco rezignovali na svoju funkciu. Prestížny džob aj kráľovský plat (za minulý rok mal zarobiť až 436-tisíc eur, pozn. red.) sú tak pre Pavla po dlhých rokoch minulosťou.

Hoci sa na Turín viazali aj spoločné plány dvojice, Dara dokázala, že pri svojom priateľovi stojí. "Komentovať jeho pracovné rozhodnutie mi neprináleží. Z pohľadu jeho partnerky môžem iba konštatovať, nejde o prekvapujúce či nečakané rozhodnutie. Keď odstúpi šéf, jeho vojsko ho úplne prirodzene nasleduje,“ povedala v stredu pre Blesk s tým, že nejde o žiadnu tragédiu.

Avšak ani príjemné to rozhodne nebude, deň po jej vyjadrení sa totiž prevalilo, že turínska prokuratúra navrhla Nedvěda aj ostatných členov predstavenstva klubu obviniť z falšovania účtovníctva. V tom čase sa už ostro sledovaný pár spamätával z ďalšej drámy. V utorok totiž v Darinej vile v obci Tuchoměřice zasahovala polícia aj záchranka. Speváčkin partner sa pobil s neželaným votrelcom v dome, ten mal po incidente poranenú hlavu a pomliaždené rameno.

"Neskoro v noci pri vjazde do garáže vnikol do môjho domu cudzí agresívny muž. Skôr blázon, ktorý pri našom dome nebol po prvýkrát. Je ďalší z rady mojich prenasledovateľov. Tentokrát bol pri tom Pavel a ten ma potom, čo nám vliezol do domu, len bránil. Urobil to, čo by urobil každý poriadny muž pre svoju ženu,“ povedala Dara pre Extra.cz.

Kde a s kým hľadala Dara útechu? FOTO v GALÉRII.

Pre Blesk.cz drámu opísal jej celebritný sused Onděj Kubala, moderátor rádia Frekvence 1. "Počuli sme otvoreným oknom hádku, krik a potom bitku. Bežal som na pomoc. Pavol na toho muža kričal, nech okamžite vypadne z domu, bili sa "fest"… Bránil spoločný dom s Darou. Snažil sa ho dostať von,“ líčil sused, pričom práve on privolal pomoc.

Ako nazvala Dara svojho partnera Nedvěda po tom, čo ju hrdinsky bránil? Čítajte ďalej.>>>