Mladšia dcéra moderátorky Aleny Heribanovej Barbora Babsy Jagušák (31) sa čoskoro stane dvojnásobnou mamou. Novinku o radostnom očakávaní prezradila v auguste z dovolenky v Portugalsku. Radostné očakávanie však sprevádzajú aj mnohé otázky, nad ktorými Babsy s blížiacim sa príchodom bábätka uvažuje. Nový člen rodiny totiž neovplyvní už len svojich rodičov, ale aj päťročnú Izabelku, ktorú Babsy s manželom starostlivo pripravujú na to, že už viac nebude jedináčikom.

"Veľa žien hovorí, že pri druhom bábätku už presne vedia, do čoho idú. Ja sa musím teda priznať, že ani pri Izi, ani teraz vôbec neviem, do čoho idem," vyznala sa zo svojich pocitov Babsy, ktorej hlavou behajú rôzne myšlienky a v posledných dňoch sa budí uprostred noci s mnohými otázkami. "Aká bude Izi sestra? Bude žiarliť alebo si na bračeka rýchlo zvykne a bude mi pomáhať? Aký bude náš malý bohatier? Bude dobre spať, budem mať zase problém s dojčením, budem musieť cievkovať - to bolo na dojčení asi najviac frustrujúce. Ako budem všetko stíhať? Nechcem sa totiž úplne vzdať môjho životného štýlu, lebo mám teraz nastavený super work-life-family balance," napísala úprimne o veciach, nad ktorými intenzívne premýšľa nielen ona, ale mnoho ďalších matiek.

Foto tehotnej Babsy nájdete v GALÉRII

Nervozitu z ďalšej životnej zmeny sa však snaží zahnať a upokojuje sa. "Viem, že nakoniec sa všetko utrasie a nájdeme si fungujúci režim… Hlavne mi veľmi záleží na tom, aby bola Izi v pohode a nemala pocit, že je na druhej koľaji," špecifikovala, čoho sa bojí, a preto nenecháva veci na náhodu. "Aj preto sa Izi snažím teraz čo najviac zapájať. Triedime spolu detské oblečenie, chodí so mnou na poradne k lekárke, masíruje mi bruško alebo sa len tak rozprávame o všetkom, čo sa zmení," dodala.