Láska medzi nimi kvitne aj takmer 30 rokov, odkedy si povedali "áno". Spolu sa snažia zvládnuť aj rany osudu, pred štyrmi rokmi Malachovskému diagnostikovali sklerózu multiplex. Choroba mu zmenila život od základov, no manželka Iveta pri ňom verne stojí. V láske svojich rodičov mala krásny príklad ich jediná dcéra Kristína Kocian (28), ako však teraz sama priznala, jej to v manželstve nevyšlo.

Volejbalista Adam (27) bol jej prvá láska, no už v minulosti sa rozišli. Neskôr sa k sebe vrátili a tentokrát ich láska vydržala dlhé roky, pričom ju v roku 2019 spečatili svadbou. Konala sa v bratislavskom Primaciálnom paláci a Kristína, ktorú môžu diváci poznať aj z relácie Zdravá maškrta na RTVS, bola krásna nevesta. Jej rodičia zase žiarili spokojnosťou.

FOTO zo svadby Kristíny a Adama v GALÉRII.

Dcéra Malachovských teraz pre denník Plus JEDEN DEŇ priznala, že čo sa už dlhšie šuškalo, je pravda. S Adamom išli tri roky po svadbe od seba. Ako povedala, kríz už mali počas vzťahu viac, no doteraz to vždy ustáli. "V čase našej svadby sa udialo viacero vecí naraz – presťahovali sme sa na Slovensko (do jednoizbového bytu), hľadali sme si robotu, Adam skončil s kariérou profesionálneho športovca a potreboval si nájsť nové poslanie. Bolo to náročné, ale zvládli sme to, avšak obdobie, ktorým si prechádzame teraz, je zatiaľ najnáročnejšie, no stále sme schopní racionálne komunikovať a stále sa máme veľmi radi, to sa asi nikdy nezmení," povedala.

Kristína priznala, že s Adamom obaja vedia, kde spravili chybu, ale rozoberať to nechce. "Samozrejme, na vzťahu sme dlho pracovali a bod, do ktorého sme dospeli, je v tomto prípade zatiaľ asi najlepším riešením," skonštatovala. "Neviem, či to vnímam ako zlyhanie. Nerada sa na veci pozerám čierno-bielo. Sú okolnosti, ktoré asi nevieme zmeniť, bez ohľadu na to, ako veľmi by sme chceli. To, že nemáme rodinu, je však, samozrejme, určite ten lepší prípad."

FOTO manželov Kocianovcov v GALÉRII.

Kristína manžela úplne stratiť nechce a pripúšťa, že v jej živote možno ostane ako kamarát. "Ako človeka ma veľmi posunul a aj zmenil. Dovolím si tvrdiť, že ma vyformoval na človeka, ktorým som dnes. Pochopil moju povahu (akokoľvek neľahkú), akceptoval ju a vždy ma vo všetkom podporoval. Som zaňho vďačná a budem vďačná, ak v mojom živote ostane," vyslovila. 

Čo vrazilo klin medzi Kristínu a jej manžela? Čítajte ďalej.>>>