Manželka muzikanta Felixa Slováčka (79)  Dagmar Patrasová opäť raz havarovala, a to rovno v deň Felixových narodenín. Nuž, dostal od nej teda "pekný darček". Hoci sa našťastie nikomu nič nestalo a Dáda zničila "len" dve autá, jedno to svoje a druhé to, do ktorého nabúrala, následky sú predsa len horšie, než by si ktokoľvek myslel. S Dádou to totiž ide poriadne z kopca.

Keď sa Felixa Slováčka pýtali, čo by si želal na narodeniny, mal iba jediné prianie. Aby Dáda prestala piť. To ešte netušil, čo sa stane, a že Dáda práve v deň jeho narodenín, len niekoľko metrov od ich domu zase havaruje. Po nehode odmietla Patrasová na radu rodinného právnika dychovú skúšku na alkohol, ale podľa toho, ako sa po nehode potácala, bolo viac než jasné, aká je tomu príčina....

Ako reakciu na to, čo sa stalo, jej Felix zakázal ísť na jeho oslavu narodenín, neprišla na ňu ani dcéra Anička, ktorá sa po matkinej nehode mala zosypať. Felix sa však rozhodol, že si náladu nedá pokaziť. No jeho kamarát Jiří Krampol, ktorý si podobnými problémami pred časom prešiel kvôli svojej manželke Hanke, vie o tom svoje.

Krampol na rovinu povedal, že rovnaký problém, ako mala  jeho nebohá manželka Hana, teda závislosť od alkoholu, má aj Dáda. Hrozné však je, že sa nechce ísť liečiť. Pritom podľa neho aj Dáda, tak ako svojho času jeho nebohá manželka, už trpí alkoholickou demenciou. A tu už niet inej pomoci, len liečenie. Lenže to by Dáda musela chcieť....

Pozrite to zničené auto a Dáda... Tú radšej nechcite vidieť! FOTO

Felix Slováček sa od svojej manželky rázne dištancoval, že s ňou po tomto už nechce nič mať.  Lenže každý adiktológ vám povie, že za alkoholizmom niekoho je aj jeho rodina. Iste, tá kvôli alkoholikovi najviac trpí, ale mu aj najviac môže pomôcť. A kto vie, prečo Dáda začala v minulosti piť, či za tým neboli práve pomery v jej rodine s Felixom Slováčkom  a akú oporu mala a  má vo svojej rodine... Jiří Krampol vyjadril presvedčenie, že pokiaľ sa Dáda nepôjde liečiť, skončí sa to tragédiou,  buď niekoho zabije alebo sama zomrie ako jeho žena Hanka či napríklad Iveta Bartošová.