Salákova rodina si kúpila vilu na Bali, kde trávili všetky prázdniny a sviatky. V exotike si dopriali luxusné bývanie, ktoré bolo obklopené nádhernou prírodou. Cítili sa tam ako v raji, no teraz sa rozhodli svoj dovolenkový dom predať. Za ich rozhodnutím sú vraj i temné sily, ktoré tam postupne vystrašili viacerých členov rodiny.

„O druhej v noci niekto vojde do jednej z našich izieb, zatiahne závesy, rozsvieti si a zamkne za sebou. Ráno v zamknutej izbe nikto nie je. Predposledný deň pred odletom som mala s deťmi podobnú skúsenosť. Okolo polnoci na nás niekto ťukal na stenu, ako keď ťuká človek,“ Michaela Saláková vysvetlila na Instagrame.

FOTO Pozrite si fotografie rodiny hokejistu Alexandra Saláka v GALÉRII

Zážitok s tajomným duchom mal aj jej manžel. Ten sa dokonca zachoval menej hrdinsky a z izby radšej ušiel. „Druhú noc som poprosila Sašu, či by si do izby k Hugovi nemohol ľahnúť on. Dopadlo to tak, že i on v noci klepanie nevydržal a musel sa ísť vyspať inam,“ popísala desivé historky. Vzápätí svojich fanúšikov informovala, že svoj dom na Bali budú predávať a strávia tam zrejme už len jednu poslednú zimu.

Partnerka českého hokejistu si zrejme časom uvedomila, že pri takejto reklame sa im tak skoro nepodarí ich vilu predať. Preto v rozhovore pre české médiá už uviedla zmierlivejšiu verziu, v ktorej situáciu trochu zľahčila.

„Nie je to preto, že u nás žije duch, ako sa teraz písalo v novinách. Na Bali žije duch v každom dome. A nie jeden. My máme dobrého,“ popisovala situáciu v ich prázdninovom raji.

Salákovci sa rozhodli opustiť Bali aj z praktických dôvodov. Ich synovia športujú a potrebujú byť kvôli tomu čo najviac doma. Nezostávalo im teda dostatok času na výlety do exotiky a financovať luxusný dom kvôli pár týždňom v roku sa im neoplatí. Z toho dôvodu plánovali vilu prenajímať dovolenkárom, ale neskôr sa priklonili k nápadu predať ju.