Nikto by Vilme Cibulkovej (60) jej vek netipoval. Napriek tomu sa s ňou osud rozhodne nemaznal. Jej život bol ako na hojdačke. Poznačili ho vzostupy a pády a slávna Češka dokonca problémy riešila aj pokusom o samovraždu.

FOTO slávnej herečky v GALÉRII

Čítajte viac

Cibulková patrila medzi najtalentovanejšie herečky svojej generácie, no v 90 tych rokoch sa po nej doslova zľahla zem. Trápili ju veľké osobné problémy, ktoré riešila alkoholom a napokon sa pokúsila o samovraždu. Zo závislosti na alkohole sa dokonca aj išla liečiť.

"Neberiem to ako svoje mínus. Jednoducho mi alkohol vstúpil do života. Respektíve som dovolila aby mi tam vstúpil. Mojou úlohou bolo sa s tým vyrovnať. A som šťastná, že som sa naučila dlhodobo abstinovať,“ povedala herečka pre web Pro Ženy.

Čítajte viac

Zaujímavé to mala Vilma aj s chlapmi. Jeden z jej partnerov, režisér Miroslav Macháček bol od nej starší o 42 rokov. Navyše bol vážne chorý a v tom čase mladá Cibulková život s ním nezvládla. "Zbabelo som utiekla. Paradoxne sa počas nášho vzťahu znaky rakoviny vytratili. Dodnes si svoju reakciu nedokážem odpustiť, viem ju len pochopiť,“ priznala po rokoch.

Potom, čo sa stále príťažlivá herečka vrátila z liečebne, potratila. Neskôr sa však dočkala vytúženej dcéry Šimony. Prežila aj rozvod s prvým manželom, ktorý jej narobil dlhy. Napriek tomu ostali priateľmi.

Čítajte viac

Šťastie našla Cibulková až po boku druhého manžela Miroslava Etzlera, s ktorým vychovávala dcéru Šimonu a s mužom ju spájala aj rovnaká alkoholická minulosť. S dcérou boli od puberty problémy. Bola závislá na drogách, skončila v liečebni a v roku 2011 ju musela herečka vyhodiť z domu. Ich vzťah sa urovnal až po rokoch.

S Etzlerom to tiež neskončilo rozprávkou. Rozviedli sa potom ako ju začal podvádzať s mladou herečkou Radkou Pavlovčinovou, mimochodom sestrou Superstar Adama Pavlovčina.

Aktuálne FOTO Cibulkovej v GALÉRII