Riaditeľka Nadačného fondu Kvapka nádeje Vendula Pizingerová (51) má vedľa seba mladého a statného muža. Svojho Josefa nafotila počas ranného vstávania celkom nahého.

Čítajte viac

FOTO nahého manžela Pizingerovej v GALÉRII

Čítajte viac

"Keď ráno vstanem, tak myslím na to ako je krásne žiť, dýchať a unášať sa životom, než sa môj romantický film zrýchli a prichádzajú požiadavky. Takže ma občas dokáže niekedy i sám život, alebo aj moji chlapci vykoľajiť,“ napísala Vendula k fotke, kvôli ktorej vzniklo vďaka komentárom erotické napätie.

Čítajte viac

"Užívať si život sa musí, každá takáto chvíľa je k nezaplateniu. Ale zadok má fakt pekný, bola by škoda nechať si to len pre seba,“ napísala jedna z fanúšičiek. "Teda vy sa máte. Vedľa takéhoto chlapa musí byť vstavanie jedna radosť. Je to fešák,“ uviedla ďalšia.

"Len nám to tu dávajte. My sa radi pokocháme týmto Adonisovým super telom. Nech sa vám darí, Vendulo. Láska je krásna vec,“ odkázala ďalšia žena. Pizingerová je dvojnásobnou matkou. Staršieho syna má zo vzťahu so zosnulým Karlom Svobodou a mladší Pepa sa narodil so vzťahu s mladším manželom Josefom Pizingerom.

FOTO Pizingerovej sexi manžela v GALÉRII