Keď naša najslávnejšia topmodelka Adriana Sklenaříková (51) počas Vianoc oznámila, že sa po ôsmich rokoch rozchádza so svojím manželom a milionárom Aramom Ohanianom (54), mnohí jej fanúšikovia boli v šoku. Teraz prezradila, čo ju k tomuto kroku viedlo.

FOTO Sklenaříkovej s Aramom v GALÉRII

Ani milovaná dcéra Nina nedokázala ich vzťah zachrániť. Adriana s Aramom už žijú svoje vlastné životy a spája ich len spoločný potomok. Adriana Sklenaříková pravidelne funguje v Paríži, kde sa venuje svojej kariére. Nakrúcala seriál, účinkovala v reklamách a fotila kampane. Pre časopis Gala priznala, že sa jej otvárajú ďalšie možnosti.

Napriek tomu, že so svojím manželom bola dlho šťastná, ľudia sa menia. "Môžu sa objaviť iné túžby. A pokiaľ to nejde dobre, prečo by sme sa mali obetovať? Nikdy nie je príjemné povedať zbohom, ale vzťah, ktorý skončí nemusí byť vždy negatívny,“ uviedla modelka, ktorá si je s Aramom stále pomerne blízka.

"Je to odlúčenie sŕdc, nie života. Držíme spolu pri všetkom, čo sa týka našej dcéry. Rozhodne si chceme spoločný vzťah s ňou zachovať,“ dušovala sa ďalej. Sama blondínka prechádza obdobím zmien. "Nepovedala by som, že sa cítim ako tínedžerka, ktorá objavuje svet, ale je tam kúsok tohto stavu,“ šokovala Adriana. O nápadníkov však núdzu nemá a muži o ňu majú stále veľký záujem...

FOTO Adriany v bikinách v GALÉRII