Romantika ako hrom! Po zásnubách na Maldivách nečakali ani rok. Hudobník Ondřej Brzobohatý (40) si vzal za manželku moderátorku Danielu Písařovicovú (44). V piatok si povedali svoje ÁNO. Novomanželia spoločne s pár priateľmi oslavovali v oblasti Lago di Garda.

FOTO Brzobohatého svadby v Taliansku v GALÉRII

"Z dlho naplánovanej dovolenky v Taliansku sa postupom zvažovania pre a proti udiala naša svadba s Danielou. Zistili sme, že nie sme prví Česi, ktorých to napadlo a dnes môžeme konštatovať, že to bolo po všetkých stránkach dobré rozhodnutie. Pôvodnú dovolenkovú zostavu sme rozšírili o najbližšiu rodinu a priateľov,“ priznal Blesku Brzobohatý, ktorý mal na svadbe údajne približne dvadsať hostí.

Takmer sa s Danielou pobili o svadobné šaty. Ondřej zažartoval aj na svoj účet. "Najťažšie bolo dohodnúť sa so snúbenicou, kto z nás bude mať svadobné šaty,“ vtipkoval hudobník. Je o ňom totiž známe, že má záľubu v draq show a rád vystupuje prezlečený za ženu. A potom dodal. "Chcelo to väčšiu trpezlivosť s miestnymi úradmi, odháňača dažďových mrakov a staršiu sestru s podrezaným talianskym jazykom a všetko fičí ako nová Vespa,“ priznal Brzobohatý.

Syn Hany Gregorovej a Radka Brzobohatého žartoval aj ohľadom veku svojej teraz už manželky. "Daniela sa do svadby ponáhľala, pokiaľ jej to známky gravitácie v tvári dovolia a ja som sa skrátka chcel oženiť, pretože ma nebaví byť rozvedeným, čo v sebe nesie čosi akoby som prehral. Dnes môžem s pokojom povedať, že Daniela bola krásna nevesta a ja sa cítim ako víťaz,“ otvorene priznal hudobník, ktorý sa ženil po tretíkrát v živote. Manželia ocenili aj taliansku kuchyňu. Namiesto sviečkovej sa podávalo rizoto a cestoviny rozmanitých chutí.

FOTO Brzobohatého prezlečeného za ženu v GALÉRII