Pred pár dňami ubehlo presne 33 rokov od smrti herca Tomáša Holého. Ten zomrel vo veku 21 rokov. Spomína na neho aj jeho prvá láska Lucie Bílá (56). Úspešný detský herec mal autonehodu a pri prevoze do nemocnice zomrel na vnútorné krvácanie. Mnohí na talentovaného mladíka nevedia dodnes zabudnúť. Podobne je na tom aj Bílá, ktorá s ním chodila…

Čítajte viac

FOTO prvej lásky Bílej v GALÉRII

Čítajte viac

Slávna speváčka na sociálnej sieti zverejnila ich spoločnú fotografiu. "Pred pár dňami by mal 55 rokov, je to už 33 rokov, čo odišiel. Tomáš Holý, chlapec, na ktorého sa nezabúda. Táto fotka je jediná, ktorú mám, je zo Silvestra 89. Boli sme opití láskou a tešili sme sa na všetko, čo príde,“ zaspomínala si Lucie Bílá.

Čítajte viac

S Tomášom začala randiť pol roka pred jeho tragickou nehodou. Zoznámili sa v krčme cez hercovho kamaráta Ota Karse. "Bola to krásna baba, muži si ju všímali. Na tú dobu sa obliekala celkom sexi. Zoznámil som sa s ňou v krčme Pod Terebkou a v podstate som jej nanútil Tomášovo číslo. Ona mu zavolala, stretli sa a hneď začali spolu chodiť,“ priznal Ota pre eXtra.cz.

Lucie Tomášovu smrť oplakala. Predsa len prišla o svoju prvú veľkú lásku. Dokonca spolu v tom čase aj plánovali budúcnosť. S odstupom času však neskôr začala tvrdiť, že by im pravdepodobne vzťah nevyšiel, pretože boli každý z nich úplne iný typ osobnosti.

FOTO Tomáša Holého v GALÉRII