Bývalá Superstaristka sa nikdy netajila tým, že je silne veriaca. Dominika otvorene hovorila aj o tom, že si chce svoje panenstvo uchovať v duchu kresťanských tradícií až do svadby. Preto sa už s terajším manželom dohodli, že pred sobášom nebudú spolu ani bývať a ich svadobná noc bude naozaj prvou spoločnou.

Krátko po sobáši sa jej podarilo otehotnieť a jej synček Miško oslávil vo februári tohto roka prvé narodeniny. Fotografiami z oslavy sa pochválila aj na Instagrame. Nikto však netušil, že už vtedy na nich skrývala jedno milé tajomstvo, o ktoré sa teraz podelila s fanúšikmi.

„Láska sa nedelí, láska sa násobí. Jedno dieťa na rukách, druhé v brušku. Budeme štyria a slová nedokážu opísať, ako veľmi sa tešíme,“ Dominika Jurena napísala na Instagram a pochválila sa prvou fotkou z jej druhého tehotenstva.

FOTO Pozrite si fotografie tehotnej Dominiky Jurena v GALÉRII

Po svadbe s partnerom Michalom, ktorého identitu pred verejnosťou dlho tajila, sa poponáhľali a hneď sa rozhodli založiť si rodinku. Rovnako veľkým prekvapením je aj druhé tehotenstvo obľúbenej speváčky. Dominika sa vydala pred dvoma rokmi a za tak krátky čas toho stihla vo svojom živote zmeniť naozaj veľa.

Druhé tehotenstvo zatiaľ prebieha bez väčších komplikácií. Jurena však úprimne priznala, že teraz sa cíti horšie ako keď čakala prvé dieťatko. „Cítim sa dobre, ďakujem, hoci nevoľnosti mávam od začiatku tehotenstva a každý deň čakám, kedy konečne odznejú. Nevoľnosti sú oveľa horšie, ale teraz zase nemávam migrény, ktoré boli pri malom takmer na dennom poriadku,“ Dominika prezradila v rozhovore pre Eva.sk, kde taktiež potvrdila, že zatiaľ ešte nevie pohlavie druhého bábätka.