Druhorodená dcéra Karla Gotta Lucie Kovaříková robila svojmu otcovi počas jeho života rozhodne väčšiu radosť ako jej staršia sestra Dominika. Jednak mala od detstva pokojnejšiu povahu a taktiež bola vždy skromná. Jej otec tak nemal pocit, že z neho len chce ťahať peniaze, preto bol k nej vždy štedrý a rád ponúkol pomoc, Jednoducho, vychádzali spolu dobre.

Navyše, Luciu ako jedinú z dcér mal možnosť ako hrdý otec odviesť k oltáru. Druhorodená dcéra mu dala dvoch vnukov, čomu sa Karel veľmi tešil, najmä keď on sám mal iba dcéry. Lucie žila v manželstve s kuchárom Janom a všetko vyzeralo byť v poriadku.

Necelý rok po Gottovej smrti sa však prevalilo, že Lucie sa so svojím manželom rozvádza, ale na to, že rozvody niektorých párov bývajú pomerne búrlivé, ten ich prebehol naozaj "decentne", dvojica sa na všetkom v pokoji a baz škandálov dohodla, synov majú v striedavej starostlivosti.

Lucie ako dôvod ich rozchodu uvádzala manželovu žiarlivosť, pravdou však je, že ona bola tá, ktorá ako prvá priznala nového partnera.  Pred časom sa vyjadrila, že to s Lukášom, ktorý je od nej o päť rokov mladší, myslí vážne a chce s ním byť šťastná.

Pozrite, akú vetu vypustil z úst Luciin nový partner!

A teraz pri príležitosti premiéry filmu Karel Lucie priviedla do spoločnosti okrem svojich dvoch synov aj svojho nového partnera. Keďže sa Gottova rodina od jeho pohrebu na verejnosti príliš neukazovala, je pochopiteľné, že boli stredobodom pozornosti. A Luciin partner sa na vlastnej koži mohol presvedčiť, že naozaj platí ono známe - Hovoriť striebro, mlčať zlato! Prečítajte si v GALÉRII, čo povedal.