Jeho milovaný syn Jakub si siahol na život, píše extra.cz. "V noci sa doma zastrelil syn Ivana Vyskočila Jakub. Nechal dlhý list na rozlúčku. Dostal sa do nejakých dlhov a problémov,“ povedal portálu dôveryhodný zdroj z okolia herca.

Zdrvený Vyskočil hroznú správu nemal silu komentovať. "Prosím vás, ja o tom nemôžem hovoriť. Je to príliš čerstvé, čau,“ povedal a zložil telefón. Web Exta.cz oslovil nemenovaného hercovho kamaráta. "Toto Ivan nezvládne, zbožňoval ho,“ vyslovil obavy. 

Jakub Vyskočil mal manželku a deti. Venoval sa podnikaniu, jeho firma BusLine patrí medzi najväčších autobusových dopravcoch v Česku a zamestnáva až 700 vodičov. Portál zdopravy.cz priniesol stanovisko spoločnosti: "Vedenie skupiny BusLine s poľutovaním oznamuje, že jej majiteľ, pán Jakub Vyskočil, v nedeľu 8. mája ukončil svoj život. Zároveň vyjadruje najhlbšiu sústrasť rodine.“

Extra.cz pripomína, že s firmou bolo spájaných viacero korupčných káuz, v ktorých mal figurovať dnes už bývalý manažér v BusLine Jiří Vařil. Vyskočil tvrdil, že jeho tvrdeniam slepo veril a dištancoval sa od neho s dodatkom, že BusLine je bez Vařila slušná firma a spoľahlivý zamestnávateľ.

O synovi Ivana Vyskočila sa už dávnejšie písalo v súvislosti s hercovými rozvodmi. Exmanželka Anife Vyskočilová tvrdí, že práve syn Jakub bol dôvodom krachu ich vzťahu a taktiež sa mal podpísať pod Vyskočilov rozvod s predchádzajúcou ženou Ivanou Andrlovou.

FOTO herca a jeho syna nájdete v GALÉRII.

Podľa portálu Aha! chcel mať Jakub otca len pre seba a po jeho boku zniesol len svoju mamu. S novými partnerkami svojho otca mal mať vždy problém. "Keby jeho nebolo, nikdy by sme sa nemuseli rozviesť. Vždy, keď sa do nášho vzťahu začal pliesť on, nebolo to dobré,“ vyjadrila sa Anife.