FOTO Hrbatého exotickej záhrady a domu v GALÉRII

Bývalý 12. hráč tenisového rebríčka ATP Dominik Hrbatý (45) predáva svoj dom na Kolibe. „Áno, predávam dom, je to pravda. Uvidíme, ako to pôjde, neponáhľam sa s tým,“ povedal pre Nový čas Dominátor spoza veľkej mláky a dodal, že s predajom sa rozhodne neponáhľa. „Ale môže sa stať, že mi niekto zajtra zavolá a bude to hneď preč, “pridal vzápätí. Rozhodne však odmietol, že opúšťa Slovensko. Keďže dcéra Ella navštevuje v USA školu, ktorá trvá od polovice augusta do konca mája, tak sa rozhodli dom na bratislavskej Kolibe predať.

Vášnivý záhradkár i golfové ihrisko

Niekdajší Dominátor, ako prezývali Hrbatého za čias jeho hráčskej kariéry, si v tejto lukratívnej bratislavskej lokalite pred rokmi postavil luxusnú rezidenciu s obrovskou, takmer 50-árovou záhradou. Hrbatý je veľkým záhradkárom, okolo domu nasadil nespočetné množstvo rastlín, kríkov i stromov. V záhrade nájdete takmer 70-ročný bonsaj priamo z Japonska či dokonalý trávnik, na ktorom sa dá robiť výučba golfu. Som v nej doslova zahrabaný. Môjmu záhradníkovi, pánovi Ružovi sa snažím čo najviac pomáhať. Zároveň je to také moje hobby, nikde inde nechodím,“ priznal v minulosti Dominik. Prehliadnuť sa nedá ani azda najkrajšia vysunutá súkromná vyhliadka na naše hlavné mesto a Bratislavský hrad.

Vlastná pec

Dominik s manželkou odhalili fanúšikom pred rokmi, z inak stráženého súkromia, aj niečo z luxusného interiéru obrovskej vily. Vďaka fotografiám na sociálnej sieti si mohli mnohí obzrieť ich kuchyňu a jej vybavenie. Závidieť by mohol nejeden profesionálny kuchár. Vidieť v nej veľkú drevenú pracovnú dosku, množstvo chrómovaných spotrebičov či vlastnú pec na pizzu.

Kuchyňa je jeho splnený sen, sám si ju navrhol, do ničoho som mu nehovorila. Mne by stačila varná kanvica,“ priznala v minulosti domáca pani, ktorá je na svojho multifunkčného manžela právom hrdá. „V domácnosti ani v záhrade sa nestratí,“ dodáva hrbatého manželka Nelly.

FOTO Hrbatého exotickej záhrady a domu v GALÉRII