Nechýbalo veľa a z bývalej slovenskej kuchárky mohla byť pani Gottová. Veď s českou hudobnou legendou plánovali spoločné dieťa. Všetko však dopadlo inak. Spontánna Slovenka s maďarskými koreňmi, ktorá v deväťdesiatych rokoch s Karlom Gottom (†80) tvorila pár, doplatila na svoj temperament. Slávny spevák mal už dosť jej žiarlivých scén, akokoľvek oprávnených, a deň pred svojou šesťdesiatkou sa s ňou rozišiel. Po troch rokoch lásky, vášne a neraz i divokého sexu.

Vtedy 24-ročnej Marike Sörösovej zostali len oči pre plač. Vlastne nie tak celkom. Ešte auto za milión korún, luxusná vila v Karlíku a spomienky, o ktorých môžu mnohé ženy len snívať. Nie div, že ich pretavila do dvoch relatívne úspešných kníh, plných pikantných odhalení z ich intímneho života. Ešte v roku 2001 sľubovala ďalšie literárne dielo. Nestalo sa. Z nádejnej spisovateľky sa stala trojnásobná matka, podnikateľka a praktizujúca katolíčka. Z očí verejnosti sa pomaly, nenápadne vytratila. Uvídime ju dnes na zádušnej omši za speváka?

Kto z ex teda príde?

Podľa dostupných informácii to nie je isté.  Z bývalých priateliek Karla Gotta celkom isto dorazí Martina Formanová (53), ktorá si po rozchode s maestrom vzala dnes už zosnulého režiséra Miloša Formana.  Pozvanie dostala aj Jitka Svobodová (53), s ktorou slávik chodil päť rokov. Určite nebudú chýbať ani matky Gottových dcér - Antonie Zacpalová (84) a Iveta Kolářová (52). Manuela Pechová (46), s ktorou spevák tvoril pár v deväťdesiatych rokov, však žije v Kanade. Ďalšia ex Ilona Hermanová (63) sa zase nachádza na Kanárskych ostrovoch. Takže pravdepodobne sa dnes na zádušnej omši v Katedrále svätého Víta na Pražskom hrade neobjavia. O ostatných spevákových bývalých zdroje mlčia.

O tom,  ako dnes Marika Sörösová žije a či je došli Kájove peniaze, si prečítate v aktuálnom čísle PLUS7DNÍ.

Viac FOTO zo spolužitia jedinej slovenskej priateľky s Karlom Gottom v GALÉRII.

Prečítajte si tiež: