Manželka Karlosa Vémolu (37) Lela Ceterová (33) mala v televízii Barrandov svoj program Lela show, kde spovedala známe osobnosti, prípadne svoje kamarátky. Už nejakú dobu sa špekulovalo, že jej šou nebola sledovaná.

"Potichu šou stopli a už nie je v programe,“ prezradil pre eXpres.cz nemenovaný zdroj. Lenže Lela a riaditeľ televízie Jaromír Soukup tvrdia niečo iné. Podľa nich sa s reláciou stále počíta…

FOTO Ceterovej v GALÉRII

Lela Ceterová sa stala z playmate moderátorkou koncom minulého roka. Do svojej relácie pozývala zvyčajne svoje kamarátky a celebrity. V jednej z nich sa objavil aj jej manžel Karlos. Lela však svojou šou prestala promovať na sociálnych sieťach. Ešte pred dvomi týždňami obaja aj s majiteľom Soukupom tvrdili, že relácia silikónovej krásky bude pokračovať.

"S natáčaním ďalších dielov počítame a natáčať sa bude,“ povedal vtedy Soukup. Slová o konci programu vtedy dementovala aj Lela, ktorá sa v moderovaní našla a rozhodne v ňom chcela pokračovať. Na stránke televízie však Lelina šou nefiguruje. Dôvodom konca môžu byť aj dlhy Jaromíra Soukupa.

Pravdou ale je, že Ceterová u divákov veľmi nezabodovala. Nejde len o nízku sledovanosť, ale aj o komentáre na sociálnych sieťach. "Nové dno televízie Barrandov. A to si naivne myslel, že po Agáte Jaromíra Soukupa sa viac klesnúť nedá,“ napísal jeden divák. Druhý reagoval podobne. "Napadá ma len jediné slovo, ktoré vystihuje túto kravinu – Bizár.“

FOTO zmenenej Lely v GALÉRII

Anketa
Mali by celebrity ako Lela Ceterová moderovať v televízii?