Najradšej by zabudla, no vždy jej niekto škodoradostný tento incident pripomenie. Bývalá milenka Denisa Nesvačilová (31) sa pomaličky spamätáva z pomeru s Petrom Kolečkom (39). Ich búrlivý vzťah sa stal terčom mnohých vtipov. Pomohol k tomu aj búrlivý incident s nožom.

FOTO vášnivej Nesvačilovej v GALÉRII

"Musím priznať, že to je jedna z vecí, ktorú som konzultovala s právnikmi. Je to na žalobu, pretože je to dokázateľné klamstvo,“ tvrdí Denisa Nesvačilová v magazíne Exkluziv. Kvôli incidentu, pri ktorom bývalého milenca poranila nožom získala nelichotivú nálepku psychopatky.

"Nikto nikoho nenapadol. Je to jasné aj z Petrových vyjadrení pre média. Stala sa jednoducho nešťastná náhoda, ktorú by som nerada viac rozpitvávala. Keby som nemala novú radu značkových nožov, ktoré bol extrémne ostré, tak by sa nestalo, čo sa stalo. Neskončilo by to ani škrabancom. Toto bohužiaľ skončilo prerezanou šľachou,“ s ľútosťou priznala herečka. Dodnes ju to evidentne mrzí.

Zatiaľ, čo ona začína nový život. Petr Kolečko je už manželom Anety Vignerovej, s ktorou čaká druhé spoločné dieťa. Pred fotoobjektívmi sa prezentujú ako dokonalá rodinka. Kolečko Denise pred svadbou sľuboval ďalšiu zo spoločných dovoleniek. Namiesto luxusu sa však dozvedela o svadbe s matkou jeho syna.

FOTO milostného trojuholníka v GALÉRII