"Takto sa „oficiálne“ nasilu zaisťuje ( berie, odovzdáva) auto matke svojich detí, ktoré jej daroval k pôrodu. Vzal si mi už všetko...Na rozdiel od teba mi ostala už iba chrbtová kosť a pravda. A tá je len jedna!," napísala nahnevaná Petra Molnárová. Tento status zverejnila na sociálnej sieti krátko po tom, ako vyšlo najavo, že jej exmanžel Sväťo Malachovský má novú známosť. Podľa všetkého je zjavné, že jej zobral auto, ktoré jej kedysi daroval. 

FOTO Molnárovej auta, ktoré jej exmanžel vzal, v GALÉRII

Čo sa žien týka, Sväťo Malachovský (50) za posledné roky prešiel turbulentným obdobím. Všetko odštartoval rozvod so skladateľkou Ľubicou Čekovskou, pričom nebolo žiadnym tajomstvom, že dôvodom bolo hercovo zahľadenie do mladšej kolegyne Petry Molnárovej. V roku 2018 si ju vzal za manželku a majú dve malé deti, Marka a Tima. Ich manželstvo trvalo približne rok a skončilo sa veľkým škandálom. Petra ho opustila počas toho, ako s ním čakala druhé dieťa. Odvtedy už prešiel istý čas a herec sa k žiadnej novej partnerke nepriznával. FOTO jeho predchádzajúcich nájdete v GALÉRII

Petra Molnárová (vpravo) sa pár dní po drsných obvineniach svojho ex zo zneužívania objavila na koncerte v Komárne.
Zdroj: Instagram Petra Molnárová

V spoločnosti sa objavoval väčšinou sám, no párkrát mal po svojom boku dcéru televíznej svokry Gizky Oňovej Scarlett. Kedysi tvorili pár, ale to, že by sa k sebe opäť vrátili, Malachovský nepotvrdil. Špekulácie o tom, že stará láska nehrdzavie, sa skončili pred pár dňami, keď herec zverejnil fotografiu kráčajúcej blondínky, ktorej nebolo vidieť do tváre, so zamilovaným komentárom. „Viem, že vieš, čo pre mňa znamenáš,“ napísal, pričom postava a vlasy ženy na zábere naznačovali, že ide o Scarlett. To však nie je všetko. Podarilo sa nám vypátrať, kde fotografia neznámej blondíny kráčajúcej po ulici vznikla. Asi nebude náhoda, že bola nafotená v britskom Cardiffe, kde Oňovej dcéra už roky žije.

Sväťo svoju novú lásku nafotil za hranicami Slovenska, FOTO v GALÉRII