FOTO Polívku juniora, ako sa objíma s novým českým prezidentom Petrom Pavlom, v GALÉRII

Patrí medzi najžiadanejších hercov svojej generácie. O tom, že Vladimír Polívka (33) zdedil výzor po svojej matke Chantal Poullain, niet pochýb. V otázke peňazí má však herec jasno. I keď by mohol od slávneho otca dostávať hodnotné dary, radikálne to odmieta. Vladimír túži byť sebestačný a na živobytie si chce zarobiť vlastnou prácou a talentom.

 

O bohatstve Bolka Polívku prehovoril v šou Honzy Dědka. "Otec je síce valašský kráľ, ale to neznamená, že od neho niečo dostanem. Neuvažujem, že by som zdedil jeho kráľovstvo. Od začiatku som nastavený tak, že pracujem na seba. Nechcem sa na nikoho spoliehať a už vôbec nie na rodinu,“ zveril sa talentovaný herec.

 

O otcových peniazoch prehovoril preto, lebo má v obľube pomerne drahý šport. "V siedmich rokoch som jazdil na motorkách. Len neviem, či som bol dostatočne úspešný. Ten šport je naozaj veľmi náročný na financie. Buď je človek nadaný a má sponzorov, alebo si to musí platiť sám a to je strašne drahé. To sa inak nedalo. Nič to však nemení na tom, že autá a motorky mám dodnes rád,“ priznal Vladimír Polívka.

Mladý Polívka sa stále viac podobá na mamu, najnovšie FOTO nájdete v GALÉRII

Vladimír Polívka na seba upozornil aj pred pár dňami. Vo veľkej miere sa angažoval v kampani generála Petra Pavla. V centre Prahy moderoval jeho posledné verejné stretnutie predtým, ako vypuklo druhé kolo prezidentských volieb. Podľa návštevníkov akcie by sa pokojne uchytil aj ako moderátor a prítomní naozaj ocenili jeho prirodzení prejav a profesionalitu.