Dare Rolins niektoré veci vyšli v živote viac, iné menej, ale čo sa jej určite vydarilo, je jej dcéra Laura. Hoci sa Dara s jej otcom, hudobníkom Matějom Homolom rozišla, napokon si k sebe predsa len dokázali nájsť cestu, ako inak, pre dcérino dobro. Keďže obaja žijú pomerne kočovným životom, Lauru majú v striedavej starostlivosti a venuje sa jej ten, ktorý práve môže. Dare s Laurou, samozrejme, vypomáha aj opatrovateľka.

Z Darinej dcéry Laury je však už tínedžerka, a tak tej základnej rodičovskej starostlivosti bude potrebné čoraz menej. Pre Daru sa z Laury už stala skôr parťáčka, s ktorou si skvelo rozumie, takže majú medzi sebou vzťah nielen mama-dcéra, ale aj, dá sa povedať, taký kamarátsky.

Dara sa spolu s Laurou nedávno objavila na finále Schwarzkopf Elite Model Look, a tak nečudo, že dostala otázku, či by Lauru podporila , keby sa chcela v budúcnosti venovať modelingu. Laura síce zdedila podobu skôr po svojom otcovi, než po svojej mame, ale Dara potvrdila, že dcéru spolu s jej otcom podporia vo všetkom zmysluplnom, pre čo sa v budúcnosti rozhodne.

Tak dnes vyzerá dcéra Dary Rolins. S čím sa musela speváčka zmieriť?

Podľa Dariných slov je jej dcéra Laura veľmi rozumné dievča, takže sa určite rozhodne správne. Dara však prezradila o svojej dcére aj niečo, čo by čakal málokto. Pozrite si v GALÉRII, s čím sa musela Dara Rolins u svojej dcéry zmieriť.