Charlotte Gottová po svojom slávnom otcovi zdedila nielen podobu, ale aj spevácky talent. Už počas života Krala Gotta s ním vstupovala na jeho koncertoch a ako darček k jej trinástym narodeninám s ňou naspieval spoločnú pieseň Srdce nehasnou, ktorá za tri roky zaznamenala 71 miliónov pozretí. Ivana Gottových fanúšikov potešila aj videom z koncertu, kde si spoločne zaspievali pieseň Zvonky štěstí, ktorú božský Kája pred rokmi naspieval s Darinkou Rolincovou.

O tom, že Charlotte Gottová má talent, svojho času prehovoril aj hitmaker Michal David (61), ktorý ju ešte ako dieťa obsadil do muzikálu Matta Hari. Podľa neho, keby nemala talent, priezvisko Gottová by jej k role v jeho muzikáli rozhodne nepomohlo. A tak všetkých potešilo, keď vdova Ivana oznámila, že medzi účinkujúcimi na koncerte Pocta Karlu Gottovi bude práve aj Charlotte. Fanúšikovia boli z toho vo vytržení.

Charlotte Gottová je krásna ako obrázok, pozrite FOTO

Charlotte Gottová na koncerte Pocta Karlu Gottovi napokon zaspievala spolu s Darou Rolins  (49)Zvonky štěstí, ktoré zvykla spievať spolu so svojím otcom na jeho koncertoch počas jeho života. Charlote azujala nielen svojím spevom, ale aj celkovým zjavom. Je z nej už hotová mladá slečna a vyrástla do krásy. Zo všetkých Gottových dcére je najkrašia, jej mama Ivana na ňu bola právom pyšná.

 

Zo Charlotte Gottovej bola dojatá aj Dara Rolins, čítajte, čo o nej odhalila! >>