Čisa im to vyplatilo, je už na subjektívnom hodnotení. V každom prípade by ste na fotografiách spred rokov niektoré dámy nespoznali. Ruky plastických chirurgov a estetických lekárov mnohým kráskam dopomohli presadiť sa. Či už vo vodách slovenského šoubiznisu, alebo sa zabezpečili v náručí láskavého milionára. Navyše im fanúšikovia na sociálnych sieťach často skladajú poklony. „Ste taká krásna. Ako to robíte? Vek vám prospieva,“ svietia pod fotografiami vylepšených prominentiek komentáre, ktoré každej žene polichotia.

Zákroky, ktorými si naše mediálne známe ženy mohli ku kráse dopomôcť, zhodnotil pre PLUS 7 DNÍ odborník na plastické operácie a estetické zákroky. Chcel však ostať v anonymite, pretože k jeho klientkam patria mnohé naše modelky, herečky a moderátorky. „Viete, ony sa hneď zľaknú, že som s vami hovoril aj o nich. Ale ja to iba tak všeobecne pomenujem,“ povedal nám lekár na rovinu.

Monika Beňová ako Jolly Joker

Začala sa nenápadne meniť, keď jej krachovalo manželstvo s Fedorom Flašíkom. Politička zrejme začala so zásahmi opatrne, takže si to nikto nevšimol. No pri pohľade na najnovšie fotografie je evidentné, že na tvári Moniky Beňovej (49) niečo nesedí. Záhadu za niekoľko sekúnd rozlúskol odborník na estetickú chirurgiu. „Na čele má na sto percent aplikovaný botulotoxín. Obočie jej vyskočilo. Trochu to prehnala a teraz vyzerá ako Jolly Joker. Okrem znehybnenia svalstva, aby ste nekrčili danú partiu a neprehlbovali vrásky, botulotoxín čelo mierne vyhladí. Ak sa to preženie, obočie vyskočí hore. Niektoré klientky si doslova vyžadujú takto to pichnúť,“ ozrejmil nám fundovaný lekár.

Predtým
Predtým
Zdroj: Archív

„Podľa záberov si dovolím tvrdiť, že pani Beňová si ešte dala zväčšiť líca výplňovým materiálom, ktorým sa dá vymodelovať tvár. Má to taký vankúšikový efekt,“ prezradil pointu zákroku a chvíľu zaváhal, či si politička nedala aplikovať aj liftingové nite. Dúfa, že nie. Na to má vraj ešte pár rokov čas.

Potom
Potom
Zdroj: Instagram