Tak dlho sa tešila na nástup do novej práce a zase jej ostali len oči pre plač. Dominika Gottová (49) sa márne pokúša zamestnať už niekoľko rokov. V minulosti skúšala šťastie aj v rodnej Českej republike, no potom bolo jej prioritou nájsť prácu vo Fínsku, kde žije s manželom Timom. Práve v škandinávskej krajine sa mala stať jednou z radových zamestnankýň firmy, ktorá sa venuje ochrane objektov a veľkých supermarketov. Spoločnosť, ktorá mala zamestnať aj Gottovu najstaršiu dcéru však má veľký problém. Pri zásahu jej zamestnancov totiž zomrel človek!

Denník Aha! o tom informovala samotná dcéra legendárneho speváka.  "Firma Securitas, ktorá funguje ako SBS je aktuálne vyšetrovaná kvôli smrti tridsaťpäťročnej ženy. Tá pri zásahu zomrela. Do takýchto konfliktov sa rozhodne nechcem dostať. Je to hrôza!“ reagovala šokovaná Gottová, ktorá sa mala na pozíciu security v obchodnom dome nedávno zaškoľovať. "Pracovníci firmy nezvládli agresívnu pani a v boji ju zabili. Je to strašné,“ povedala.

Fínske média uviedli, že k tragédií došlo začiatkom januára v nákupnom centre Iso Omena, blízko mesta Espoo. Ochranku vyšetruje polícia, pretože došlo k neprimeranému zásahu voči žene, ktorá napokon zomrela. Kriminalisti už podnikli všetky potrebné výsluchy. "Za tento incident sa veľmi ospravedlňujeme. Cítime smútok pozostalých,“ stálo v tlačovej správe firmy Securitas.

Dominike Gottovej už dlhodobo jej pracovné plány nevychádzajú. "Je to strašné, mám z toho husiu kožu. Túto prácu skutočne robiť nechcem,“ dodala Dominika Gottová. Ako už býva u nej zvykom, Dominika má aj záložný plán. Už v minulosti naznačovala, že by sa jej páčila rodinná firma. Uvažuje nad tým, že by spolupracovala s manželom Timom, ktorý je hudobník. "Chcem si založiť vlastnú agentúru. Bolo by naozaj krásne, pracovať z domova,“ zasnene zahlásila Gottová.

Ako dnes Dominika Gottová vyzerá, nájdete v GALÉRII

Život dcéry slávneho zosnulého speváka je už roky ako na hojdačke. Posledné obdobie mala naozaj turbulentné. Manželské problémy, závislosť od liekov a alkoholu, ale aj finančné problémy, či konflikty s macochou Ivanou Gottovou sa jej doslova podpísali na tvári.

Prečítajte si tiež: