David Key na scénu vtrhol len nedávno hitovkou s názvom Romantik. Počas svojich vystúpení sa už stihol zoznámiť s celou plejádou osobností. Fotografiami z rôznych spoločenských akcií má zaplnený aj svoj instagramový účet. „Nechcite osobne spoznávať svoje idoly, pretože môžete byť sklamaní,“ odkazuje rázne svojim sledovačom na sociálnej sieti. Koho konkrétne mal na mysli, nám však odmietol prezradiť.    

Fanúšik

Veľmi rád sa ale rozhovoril o Zdene Studenkovej. „Obdivoval som ju celý život. A nielen ako herečku, ale aj pre jej svieže názory.  Stretli sme sa náhodou a prehodili sme spolu len pár slov, no povedal som jej to. Sála z nej neskutočná energia. Je vidieť, že sa pohybuje v spoločnosti mladých, pretože tak aj uvažuje a vyzerá,“ hodnotí ju.  

Podľa svojich slov ho príjemne prekvapilo, že elitná divadelníčka sa zaujímala aj o jeho tvorbu. „Tá jej obrovská pokora a punc ozajstnej hviezdy ma fascinuje. K tomuto by som sa chcel niekedy dopracovať, no neviem, či sa to vôbec dá, alebo to musí mať človek v sebe,“ uvažuje nahlas David.  

Už len drina

Po rozhovore s ňou vraj pochopil, že k úspechu sa dopracuje len tvrdou drinou. „V minulosti som bol riadny rebel. Mám pocit, že som s partiou „prežúroval“ polku života. Domov som sa vracal nadránom a moja mama z toho bola zúfalá. Tomu je už koniec. Nahral som singel Romantik a to je nová éra môjho života. V súčasnosti a nielen pre zúriaci koronavírus sedím doma a komponujem nové skladby. Dúfam len, že si už zabehnuté veľké ryby našej hudobnej scény nebudú báť k sebe pustiť aj niekoho mladého,“ nádeja sa David Key. 

David Key chce preraziť piesňou Romantik. Má šancu?

Pozrite si v GALÉRII vychádzajúcu hviezdu Davida Keya s hereckou ikonou Zdenou Studenkovou.