Ešte v manželstve s Luciou Vondráčkovou očakával Tomáš Pleknaec narodenie dcéry. O tú však nešťastne prišli. A tak keď sa po rozchode s Vondráčkovou dal Plekanec dokopy s tenistkou Luciou Šafáŕovou, veľmi sa potešil správe, že do rodiny pribudne dievča. Šťastný pár privítal na svet dcéru Leontýnu.

V prípade malej Leontýny naozaj platí ono známe, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Hoci má Tomáš s exmanželkou Luciou Vondráčkovou dvoch synov, ktorí sa vo voľnom čase snažia aj športovať, zdá sa, že v jeho šľapajach napokon zrejme najviac pôjde jeho malá princezná. Tá po svojich rodičoch zjavne zdedila lásku k pohybu, hoci jej mama Lucie skonštatovala, že teraz je vo veku, keď jednoducho opakjue všetko, čo okolo seba vidí.


Plekanec sa obáva o dcéru Leontýnu, TU je dôvod!

 

Tomáš Plekanec ešte hráva hokej, no jeho partnerka Lucie Šafářová už tenisovú kariéru ukončila. Napriek tomu sú obaja neustále v pohybe a športujú, Tomáš trénuje a Lucie cvičí pre kondíciu a pre radosť. Ich malá dcéra tak tiež napodobňuje to, čo vidí doma.  Lucie prezradila, že bude rada, ak si ich dcéra vyberie akýkoľvek šport,  ale Tomáš už bol menej nadšený. Tu je dôvod, pozrite v GALÉRII, čo prezradil o dcére.