FOTO Arama so sexi plavovláskami v GALÉRII

Adriana Sklenaříková (51) s marocko-francúzskym milionárom Aramom Ohanianom (67) pred tromi mesiacmi oznámili, že im osemročné manželstvo skrachovalo. Vraj medzi nimi vyprchala láska. Dvojica sa oficiálne nerozvádza, úplnému krachu manželstva predchádza odlúčenie. Adriana zostala bývať v Marrákeši, ktorý aj dnes označuje za svoj domov.

Zdalo sa, že žiadna rozchodová dráma sa nekonala a obaja partneri sa rozišli ako rozumní ľudia bez osočovania a hádok. Sústredia sa najmä na to, aby nič nechýbalo ich jedinej spoločnej dcére Nine (4), ktorú chcú mať obaja po svojom boku. Zrejme aj preto sa dohodli, že Adriana zostane žiť v Marrákeši, aby sa spolu s Aramom mohli obaja podieľať na výchove svojej ratolesti. Obaja partneri po rozchode akoby dostali novú chuť do života, o čom svedčí aj ich enormná aktivita na sociálnych sieťach, ktorej sa po minulé roky stránili.

Hoci manželia iba nedávno oznámili rozchod, podľa manažéra Šimoniča je modelka otvorená novému vzťahu. A zdá sa, že nie je jediná. Aj Aram zmenil správanie, aspoň čo sa svojej verejnej prezentácie týka. Jeho instagramový profil bol doteraz viac ako skromný. Teraz je na sociálnej sieti poriadne aktívny. Podnikateľ najnovšie pridal fotografie v obkľúčení plavovlasých žien. „Môj tím z Babouchka Marrakech,“ napísal hrdý Aram, ktorý vlastní nočný tanečný klub, kde tanečnice so slovanským sexepílom predvádzajú svoje umenie.

Anketa
Myslíte si, že si Aram nájde čoskoro novú partnerku?