Milan Drobný (78) patril medzi blízkych priateľov legendárneho Karla Gotta, ktorý zomrel vo veku 80 rokov. Priznal však konflikty s vdovou Ivanou Gottovou (47). Jej správanie ho dodnes trápi.

Ťažké mraky nad priateľstvom oboch spevákov sa začali sťahovať okolo roku 2019. Niekedy v tej dobe nazval Milan Drobný Slávikovu manželku najlepšie platenou zdravotnou sestrou na svete. Tvrdí, že na bankovom účte Ivany Gottovej pristálo 900 miliónov českých korún.

FOTO nahnevaného Drobného v GALÉRII

Dusná atmosféra nastala v momente, keď sa Drobný až priveľmi rozhovoril pri rozhovore pre knihu Blesku s názvom Náš Karel. Vraj mu Gottovej dnes už zosnulý šofér Oldřich Havránek povedal, že Ivana svojho muža fyzicky napáda. Aby toho nebolo málo, Drobný dostal po pozvanie na návštevu ku Gottovcom domov.

"Keď si ma pozvala na Bertramku, aby som niečo povedal pre Karlovu pripravovanú knihu, sľúbila, že si ma natočí a potom nás nechá osamote. A myslíte, že to urobila? Sledovala nás ako ostriež, aby sme si až do môjho odchodu nič nepovedali. Nenechala nás osamote ani sekundu, ako keby bol Karel nesvojprávny,“ zaspomínal si na vyhrotené situácie známy spevák.

FOTO slávnej vdovy v GALÉRII