Okolo Karlosa Vémolu (37) je posledné obdobie veľký rozruch. V súvislosti s jeho menom sa riešia opakované nevery, ale aj kauza týkajúca sa nelegálneho chovu exotických zvierat. Obe situácie však zápasník popiera. Teraz prehovoril jeho bývalý kamarát Patrik Pejcha, ktorý prehovoril nielen o sporoch, ale aj o daňových podvodoch Vémolu. "Je to chudák. S Lelou si urobili veľkú hanbu, ešte väčšiu ako Felix s Dádou,“ tvrdí Pejcha. Prehovoril aj o jeho milenkách a užívaní drog.

Čítajte viac

FOTO problémového Vémolu v GALÉRII

Od Karlosa sa v posledných mesiacoch odvrátili nielen fanúšikovia, ale i mnoho priateľov. Jedným z nich je i Patrik Pejcha, ktorý sa s Karlosom a Lelou pozná už celé roky. "Trošku som naletel,“ povedal pre eXtra.cz. Vémolovi ponúkol milión českých korún, keď prijme jeho výzvu.

"Máme spor ohľadom tigrov. Oklamal ma. Mal dodať papiere, no ďalšie veci už nemôžem povedať. Riešime to súdnou cestou, lebo som ho udal. Súd rozhodol, že mi ma vrátiť peniaze, ktoré mi dlhuje,“ tvrdí exkamarát.

Čítajte viac

"Mám dôkazy v podobe hlasových správ, alebo správ od Karlosa,“ dodal. V obvineniach pokračuje aj ďalej. "Je to chudák. Dlhuje peniaze za dom v Anglicku, kam nemôže jazdiť za daňové podvody. Dlhuje aj za slávny Vémoland, má dlhy za autá a za všetko. Už si ho ani nepamätám s peniazmi,“ uzavrel svoje obvinenia. V Anglicku žijú aj dve Karlosove deti z predchádzajúceho vzťahu. Od pandémie ich vraj nenavštívil.

"Trošku som mu naletel. Nejde o peniaze, ale o spravodlivosť. Preto mu ponúkam milión za zápas a potom všetko stiahnem. Nechám mu aj tie peniaze, čo mi dlhuje. Mám však pocit, že on do toho nepôjde,“ upresnil bývalý kamarát.

O Vémolovi hovorí ako o šašovi, ktorý robí hanbu kam chodí. Vyjadril sa aj k jeho neverám a k užívaniu drog. Škandalózny zápasník sa však zatiaľ k celej kauze nevyjadril...

Čítajte viac

FOTO zadlženého Vémolu v GALÉRII