Petra Kepeňová na Vianoce všetkým priateľom prostredníctvom sociálnej siete s neskrývanou radosťou oznámila, že pod srdcom nosí dieťa, chlapčeka. „Najväčším darom týchto sviatkov a celého môjho života vôbec, je očakávanie nového malého zázraku, už teraz najväčšej lásky môjho života, ktorý zo mňa spraví maminu,“ vyznala sa sviatočne a pridala fotografiu vianočného stromčeka na ktorom viseli detské ponožky. 

Obaja sme sa statočne snažili 

Obrovskú radosť v jej srdci však teraz vystriedal obrovský žiaľ. Petra o svoje vytúžené dieťa prišla. Na sociálnu sieť pridala záber z ultrazvuku a k nemu slová, ktoré vháňajú do očí slzy. „Môj chlapček si takto spokojne ležkal a všetko sa zdalo v poriadku. Nikto z nás vtedy netušil, že o šesť dní sa začne veľmi ťažký boj, ktorý nás všetkých prekvapí, vystraší, ale o to viac ešte spojí v začínajúcej ťažkej ceste. Obaja sme sa statočne snažili, doslova som prekročila hranice bolesti tela aj duše. Dnes píšem tieto riadky s obrovským smútkom, pretože som poobede svoje dieťatko porodila mŕtve. A táto cesta sa tu končí. To, čo cítim, sa sem nedá vtesnať. Od bolesti, cez hnev, nepochopenie prečo, smútok, beznádej a obrovskú stratu. Ten malý človiečik so mnou dokázal ísť až za mantinely únosnosti a to dokáže len mama. Ďakujem ti synček, že síce len na veľmi krátko, ale cítila som to každým kúskom svojho tela k tebe. Môj anjelik,“ vyznala sa z najväčšieho žiaľu svojho života.

Tak veľmi som túžila byť mamou

Krutou hrou osudu rodičia Petry Kepeňovej nemohli mať deti, preto si budúcu obľúbenú speváčku, adoptovali. Ani nie dvojročné dievčatko sa teda dostalo do rodiny, u ktorej našlo zázemie a lásku. „Tak veľmi som túžila byť mamou, akú som aj ja našla,“ povedala pre PLUS 7 DNÍ. Nad ďalším materstvom pre veľký žiaľ zatiaľ vôbec neuvažuje. „Určite to nie je otázka najbližších dní, ani týždňov. Najprv musím pochopiť to čo sa stalo a až potom sa budem môcť posunúť ďalej,“ uzavrela citlivú tému. 

Pozrite si v  GALÉRII zábery Petry Kepeňovej. Takto vyzerá dnes a takto vyzeral posledný ultrazvuk jej dieťatka