Speváčka Ewa Farna (27) už nejaký ten piatok býva so svojím manželom Martinom Chobotom v dome neďaleko Prahy, teda ako sama hovorí, na vidieku. Ewa už pred pár rokmi plánovala, že až si založí rodinu, chce sa rozhodne odsťahovať z ruchu veľkomesta. "Mesto je super, keď máte dvadsaťjeden a je veľa práce, ale v jednom mám jasno: dieťa najneskôr do tridsiatky a aby ma budili skôr kravy za oknom ako električky." A po svadbe si tento sen splnila, keď si spolu s mužom kúpili vilu, v ktorej teraz už vyrastá aj ich syn Artur.

Ewa začala koncertovať len pár týždňov po narodení syna a nebyť korona pandémie, koncertovala by s kapelou veselo ďalej. Čas, kedy sa koncertovať nedá, využila na premenu svojho domu. Keďže dom ešte nemali celý zariadený podľa jej predstáv, teraz nastal ten správny čas. Speváčka si z bývalého skladiska pre rôzne veci v podkroví ich domu zriadila pre seba relaxačnú miestnosť a pracovňu zároveň.

 

Na sociálnej sieti sa Ewa pochválila, ako si izbu upravila presne podľa svojich predstáv. Poradilo sa jej skĺbiť príjemné s užitočným, v izbe je priestor pre praktické veci, ako napríklad účtovníctvo, ktoré však  zostáva decentne skryté v šikovných úložných priestoroch. Ewa tu má aj kozmetický beauty stolík, po ktorom túžila od detstva. A, samozrejme, súčasťou izby je aj pohodlná pohovka. Všetky doplnky v izbe sú perfektne zladené a vytvárajú jeden kompaktný celok.

 

Martin splnil Ewe želanie, pozrite si FOTO v GALÉRII!  >>

 

Lenže všetko sa časom "preje", a tak aj Ewe už bolo počas pandémie korony doma dlho. Speváčka zatúžila po zmene, a tak vyrukovala na manžela so svojou novou požiadavkou. Než sa stihla nazdať, jej želanie bolo splnené. Ewa potom na sociálnu sieť zavesila fotky, ku ktorým okrem iného pripísala tento textík: "Odišla som na záchod a Martin pripravil toto 😂😂😂". To nemá chybu, no veď pozrite v GALÉRII!