Gabriela Drobová (48) na vysnívanú svadobnú cestu s Karolom Rumanom čakala dlhých deväť mesiacov, ktoré ubehli od ich sobáša. O to viac si ju manželia na ostrove Maurícius teraz užívajú.

Prekonala sa

„Kto by povedal, že to bude takýto úžasný zážitok,“ vyjadrila sa unesená z dovolenkovej destinácie, kde v súčasnosti s mamou oddychuje aj spevák Miro Jaroš. Televízna producentka a dramaturgička sa tam podľa vzoru manžela nechala nahovoriť na adrenalínové športy.

Fanúšikom ukázala aj strach, ktorý ju ovládal, než sa na ne odhodlala. „Bože! Moje nervy, Karol!“ volala na partnera pripútaná popruhmi a zavesená na hákoch, ktoré ju vyniesli vysoko nad hlboké rokliny a údolia. Adrenalín zvaný zippline, ktorého sa najprv tak obávala, si napokon pochvaľovala.

„Ľudia na čo som sa ja dala nahovoriť… Pre mňa to bol adrenalín ako ´hovado.´ Vy, čo sa bojíte výšok, ma asi chápete. Tí ostatní, ktorí ste to urobili už miliónkrát v živote ako môj manžel, ktorý sa nesmierne zabával, si poviete, čo tá trepe. V každom prípade som hrdá na to, že som to dala, no už si to nemusím nikdy v živote zopakovať,“ dodala.

Dovolenka v raji: Gabriela Drobová si s manželom užívala na ostrove Maurícius. Pozrite na ten luxus: Foto v GALÉRII <br>