Eva Jeníčková (56) mala našliapnuté a skvelú kariéru. Ako mladá si zahrala Mariku v Snežienkach a machroch a potom nezabudnuteľnú Vendulku Utešiteľku v legendárnych Básnikoch v časti Ako básnici prichádzajú o ilúzie. A keďže zatúžila po ešte väčšom úspechu, rozhodla sa dobyť rovno Hollywood, a tak sa vyštudovaná herečka odsťahovala za veľkú mláku a usadila sa v Los Angeles, kde žije dodnes.

 

Sexi brunetka v snahe presadiť sa v Hollywoode celý život pracovala na svojej figúre, postavu by jej mohli závidieť aj o dve dekády mladšie ženy. Eva však tak trochu prepadla túžbe po večnej mladosti a hoci jej pomaly ťahá na šesťdesiatku, stále sa štylizuje do mladej sexi kočky. Telo si vyformovala intenzívnym cvičením a tvár si dala upraviť estetickými zákrokmi.

 

Tak vyzerá Vendulka Utešiteľka 35 rokov po nakrúcaní Básnikov

V Amerike pôsobila Eva pod menom Ava Jansen najmä ako tanečnica, ale zahrala si aj v divadle či stvárnila zopár epizodných postáv vo filmoch, a živila sa tiež reklamami, ale žiadnu oslňujúcu kariéru neurobila. A žiadna sláva to nebola ani v súkromí. Eva je dvakrát rozvedená, deti nemá, na sociálnej sieti sa chváli len fotkami so svojím psíkom, ktorý je jej najvernejším priateľom.