Majú to pestré. Zatiaľ čo jedna z dvojičiek Veronika Nízlová (35) približne o dva mesiace porodí, jej sestra Daniela Nízlová (35) pendluje medzi Slovenskom a Talianskom, kde dočasne žije s futbalistom Stanislavom Lobotkom a ich dcérou Lindou. Práve Danielu sa nám podarilo zachytiť na letisku v Bratislave, kde si nemusela zháňať žiaden taxík, ale prišiel po ňu sám otec, ktorému spoločnosť v aute robila jej tehotná sestra. Len nedávno pritom podstúpil operáciu.

Vyobjímala ju

Po prílete sa twiinska na parkovisku letiska privítala a zarozprávala s dvoma známymi, no ich debata netrvala dlho, pretože už v diaľke bolo vidieť prichádzať luxusné auto, v ktorom sedel jej otec a sestra. Daniela im náruživo mávala, aby ju zbadali, i keď zjavne to ani nebolo potrebné. Letiská sú v momentálnej pandemickej situácii poloprázdne a navyše speváčka bola nahodená komplet v cukríkovej ružovej farbe.

Otec dvojičiek ani nestihol vypnúť motor a z auta už vybehla natešená Veronika s guľatým bruškom a sestru poriadne vyobjímala. Tehuľka sa takisto poznala s prítomnými dámami, keďže aj ona s nimi prehodila pár slov, a na konci veselej debaty sa všetky navzájom vybozkávali. Následne si tehotná Veronika opäť sadla do auta vedľa otca, jej sestra si naložila veci do kufra, nasadla dozadu a odfrčali preč.

Viac FOTO v GALÉRII >>

Izbička u rodičov

Veronika ako budúca single mama bude žiť práve u rodičov. „Po pôrode budeme s bábätkom bývať u našich v Hronskom Beňadiku. Nevedia sa dočkať, že si vnúča budú môcť vychutnávať oveľa častejšie ako vnučku Lindu, ktorá je s Danielou v Taliansku. U rodičov si chystám aj detskú izbičku a všetko ostatné pre maličké,“ priznala nám speváčka pred pár týždňami. Ani dvojičky však nie sú voči rodičom ľahos­tajné - tehotná Veronika sa len donedávna o otca starala a pomáhala mu vo všetkom, čo bolo treba, keďže mu už druhýkrát menili kolenný kĺb.