Pocit voľnosti a jazdu s vetrom vo vlasoch si s prvými jarnými lúčmi slnka najnovšie môže vychutnávať aj bývalý hokejista a moderátor Boris Valábik (38). „Tak aspoň tak. Pätnásť percent mojich báb odobrilo tatovu novú hračku,“ napísal s úsmevom športovec a pochválil sa novým tátošom na dvoch kolesách.

Jeho nová láska je štýlová motorka značky Triumph Rocket 3 R v červenej farbe, ktorá je o pár stoviek drahšia ako jej čierna kolegyňa. Stojí 23 100 eur a ide o nadupaný stroj s obrovským obsahom až 2500 cc a maximálnym výkonom 167 koní.

Okrem toho zaujme aj výraznými detailmi, ako sú nový charakteristický dvojitý LED svetlomet a impozantný výfukový systém s tromi koncovkami. Motorka má elektronický tempomat, je vybavená najnovšími generáciami plnofarebných TFT displejov, má štyri jazdné režimy, je vybavená Hill Hold Control - táto funkcia zabraňuje tomu, aby sa motocykel pohol dozadu, má zámok bezkľúčového zapaľovania a riadenia, má vyhrievané rukoväte a pod sedadlom USB 5V zásuvku na nabíjanie.

FOTO nájdete v GALÉRII

Toto žihadlo bolo navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko zmeniť z dvojsedadlového na jednosedadlové prevedenie s voliteľným krytom pre priestor druhého sedla. Valábik tak pokojne môže na svojej novej rakete povoziť aj svoju manželku.