Zábery slovenského youtubera, ktorý natočil Karlosa Vémolu (37) ako po ulici kráča za obdarenou blondínkou, vzbudili medzi fanúšikmi MMA zápasníka veľkú pozornosť. Karlosa si na sociálnych sieťach doberajú a robia si z neho žarty.

FOTO klamára Vémolu nájdete v GALÉRII

Vémolu zachytili pred pár dňami v Thajsku. V pozadí videa prejde žena s dlhým blonďavým copom a výrazným poprsím. Za ňou potom kráča Karlos Vémola. Podľa najnovších informácií ide o istú Laru, s ktorou sa mal zápasník zoznámiť v brnenskom klube.

Potom ako vyšlo toto spojenie na povrch, reagoval aj Vémola. Ženu označil za pani, ktorá iba prešla po chodníku. "Mám trojfázový tréning. Som rád, že stihnem doktora a dokážem sa dobre vyspať. Na nejaké užívanie rozhodne nie je čas. Okrem toho sa veľmi teším, že sa vrátim do Čiech za svojou ženou a deťmi,“ uviedol Terminátor a vypol možnosť príspevok komentovať.

Vynaliezaví fanúšikovia mu začali písať príspevky k iným postom. "V Thajsku som nebol a tie silikóny tiež nie. Tisíce kilometrov od domova pos..rieš, čo môžeš. Hlavne nezabudni tvrdiť, že to bola len okoloidúca,“ napísal jeden z fanúšikov.

"Náhodou ide po ulici s náhodnou kópiou manželky -prsnatou blondínou. Náhodou obaja menia smer v rovnaký čas a náhodou jej niečo hovorí. Ako ju budeme volať? Rika, Lula, Lolo,“ odkázal Vémolovi ďalší z fanúšikov s narážkou na ďalšie ženy, s ktorými bol spájaný.

Karlos na seba upozornil len nedávno. V tom čase bol spájaný s mladou pornoherečkou Rikou Fane, ktorá dokonca zverejnila ich spoločné správy. Zápasník pomer s ňou popieral.