Novinárom z Extra.cz sa podarilo zistiť, že sa český MMA bojovník dostal k zaujímavému pozemku. V obci v regióne Mladoboleslavsko si Karlos Vémola (37) zakúpil areál, za ktorý zaplatil takmer 3,5 milióny českých korún. V budúcnosti ho teda môže využiť na splnenie svojho sna o ešte väčšom rodinnom sídle.

Momentálne je pozemok zapísaný v katastri ako orná pôda. Vedie k nemu však kanalizácia a má elektrickú i vodnú prípojku. Po pár administratívnych úkonoch by ho teda mohli časom prekvalifikovať na stavebný pozemok. Pre majetných ľudí bývajú práve takéto miesta výhodnou investíciou, pretože ich získajú lacnejšie a neskôr si ich prispôsobia na svoje účely.

Vémola už počas minulého roka aj vo svojich livestreamoch na sociálnych sieťach spomínal, že sa im už zdá Vémoland primalý. Rád by si postavil nový dom kde by mohol mať ešte viac zvierat a opäť by tak predostrel dokonalú ukážku svojho bohatstva.

FOTO - Pozrite si zbierku Vémolových exotických zvierat v GALÉRII

Aktuálny Vémoland sa nachádza na okraji Prahy. Areál rodinného domu je rozdelený do dvoch častí. V tej hlavnej sa nachádza obývateľný priestor. Karlosova rodina si užíva obrovské miestnosti, ktoré sú zariadené najluxusnejším nábytkom. Obývačka má namiesto steny nadrozmerné akvárium s množstvom rôznych druhov rýb. MMA bojovník si pre seba nechal urobiť aj exkluzívnu posilňovňu s najkvalitnejšími strojmi, ktoré potrebuje pre tréning. Jej steny sú ozdobené citátmi Vémolových obľúbených hrdinov.

Druhá časť patrí exotickým zvieratám. Karlos je ich známym milovníkom. Doma má napríklad krokodíly, levicu, žraloky, klokana a korytnačky. Jeho zbierka sa stále rozrastá, čo je jeden z dôvodov, prečo by sa rád presťahoval do väčšieho sídla.

Ak by ste sa chceli pozrieť na tento luxus naživo, nie je to nesplniteľný sen. Za vstupné 10 000 českých korún vás Vémola vpustí na svoj pozemok a ukáže vám najmä jeho vzácne zvery. Karlos si z ceny lístkov necháva len malú časť. Väčšina z tejto sumy putuje na charitatívne účely, pretože veľmi často podporuje zoologické záhrady v Čechách.