Havlová má so svojimi vnučkami veľmi blízky vzťah. Sofia (14) a Stella (11) jej robia spoločnosť na niektorých podujatiach a často sa pochváli zážitkami, ktoré spolu majú. Obe dievčatá sú už v mladom veku ambiciózne, preto je na ne právom hrdá. Svojim fanúšikom sa teraz pochválila najmä úspechmi staršej z nich.

„Nedeľa v dievčenskej izbičke. U mojej úžasne statočnej vnučky,“ Havlová nahrala na Instagram video, ku ktorému ešte pridala príznačný hashtag „pyšná babička“. Popri tom všetkým predstavila úžasnú zbierku, ktorú má Sofia. Od malička sa totiž venuje parkúru, v ktorom je veľmi dobrá. Svedčí o tom aj veľké množstvo trofejí, ktoré má vystavené na poličkách. Keď to tak bude pokračovať ďalej, čoskoro bude na všetky poháre a medaily potrebovať špeciálnu miestnosť.

FOTO Pozrite si fotografie Dagmary Havlovej v GALÉRII

Už v minulosti Dagmar Havlová na sociálnych sieťach prezradila, že ako mladá jazdievala na koni aj ona. Preto si veľmi dobre uvedomuje, aké riziko podstupuje vnučka a koľko úsilia si vyžadujú jej výborné výkony. Parkúr je považovaný za veľmi elegantnú, ale zároveň náročnú disciplínu, ktorá potrebuje dokonalú súhru medzi jazdcom a koňom. V Sofii sa tak skrýva veľká dávka talentu.

Sofia a Stella sú deťmi Havlovej jedinej dcéry Niny, ktorú mala s manželom Radvítom Novákom. Aj ona má rozbehnutú veľmi úspešnú kariéru. Po ukončení štúdia na právnickej fakulte sa z nej stala sudkyňa. Dagmar robia všetky tri dievčatá veľkú radosť, preto sa nimi tak rada pochváli i pred svojimi fanúšikmi.