Milionárska dedička Eva Varholíková-Rezešová (41) sa v auguste 2018 po šiestich rokoch dostala z budapeštianskej väznice na slobodu a dnes mení svoj život od zá­kladov. Plánuje vysťahovať sa zo slávnej košickej vily Rezešovcov a okrem toho si našla nový džob. Je za tým nový chlap?

Zmení domov

Tragédia jedinej dcéry veľkopodnikateľa Alexandra Rezeša sa začala 21. augusta 2012, keď na diaľnici v Maďarsku pod vplyvom alkoholu narazila vo vysokej rýchlosti do vozidla a usmrtila štyroch ľudí. Hoci súd Eve vymeral deväťročný trest, brány väzenia opustila o tri roky skôr. Zrejme aj preto, že sa v base správala príkladne a dodržiavala všetky prísne pravidlá. Jej bohatá rodina na ňu nezanevrela, práve naopak, neustále jej bola na blízku. Po prepustení ju pred väzením čakala mama Eva a mladšia dcéra Ella, ktoré ju odviezli do obrovskej košickej vily Rezešovcov, kde odvtedy býva.

Nedávno sa však objavili informácie, že milionárska rodina sa rozhodla po tridsiatich rokoch nehnuteľnosti zbaviť. „Áno, predávam tento dom, lebo mám na to svoje dôvody. Sťahujeme sa z Košíc. Kúpila som si nehnuteľnosť v zahraničí, kde mi bude umožnené konečne pokojne žiť,“ vysvetlila Eva Rezešová pre týždenník Šarm. Podľa zdroja blízkeho rodine sa Eva rozhodla po vyše pol roku na slobode osamostatniť a pre jej mamu by bola vila zjavne obrovská. A tak je len otázka času, kam a kedy sa presťahujú.

Nový chlap na obzore?

Ak by ste si mysleli, že 41-ročná Rezešová nič nerobí, iba sa doma poflakuje, mýlili by ste sa. Podľa instagramových fotografií už sadla za volant a znova šoféruje. Svoje dcéry môže voziť po slovenských cestách, pretože osemročný zákaz riadenia vozidla pre ňu platí iba na území Maďarska. Dnes tvrdí, že iPhone, ktorý používa,  zobrazuje selfiečka zrkadlovo (a teda mohla sedieť na mieste spolujazdca). Mobilný telefón, ktorý používa, však disponuje zvláštnou funkciou  - autor sa pri zhotovovaní takzvanej svojky naozaj vidí na displayi zrkadlovo, ale výsledná fotografia sa znova obráti tak, aby zodpovedala realite.

Podobne ako mnoho iných prominentných Sloveniek aj prepustená Varholíková podľahla čaru instagramových príbehov, kde je mimoriadne aktívna. Svojim sledovateľom nedávno ponúkla možnosť, aby jej položili desať otázok, na ktoré odpovie. Jednou z nich bola otázka týkajúca sa práce, na čo dvojnásobná mama pridala fotografiu z reštaurácie a napísala: „Pracovne.“Nezabudla pridať hešteg, ktorým dala jasne najavo, čo ju momentálne živí. Pomáha totiž švagrinej - bývalej Miss Eve Rezešovej-Džodlovej, ktorá na východe Slovenska vlastní suši reštauráciu. Akú funkciu tam prepustená Eva zastáva, nekonkretizovala. To, že si svoju švagrinú váži, cítiť z jej ďalších slov: „Môj brat je šťastný muž, že má takú ženu po boku, a vďaka tomu aj ja mám top švagrinú.“

Zamilovaná?: Na ľavom prstenníku jej svieti diamantový prsteň.
Zamilovaná?: Na ľavom prstenníku jej svieti diamantový prsteň.
Zdroj: Instagram

Okrem toho začala Varholíková-Rezešová robiť na sociálnej sieti „nenápadnú“ reklamu na ručne robené šperky. Či ju robí z kamarátstva, alebo jej za to niekto platí, vie zrejme iba ona sama. To však nie je všetko, čo sa v jej živote zjavne mení. Pri otázke, či má nejakého nového nápadníka, zvolila záhadnú taktiku. „Tri veci, ktoré drž v súkromí - 1. príjem, 2. milostný život a 3. ďalší krok. Takže asi tak,“ odvetila záhadne blondína a k odpovedi pridala záber ženy držiacej si ukazovák na ústach.

Fotografie nájdete v našej galérii.

Mohlo by vás zaujímať: