Spevácka ikona Dara Rolins (50) stretla vysnívaného partnera Pavla Nedvěda (50) v zrelom veku. Hoci sa poznali už predtým, iskra preskočila až oveľa neskôr. Bývalá futbalová hviezda a funkcionár talianskeho Juventusu Turín však má na krku mnohomiliónový škandál. Dokonca mu hrozí v Taliansku aj väzba. Prežije prominentná dvojica tento škandál?

Čítajte viac

FOTO sexi speváčky Rolins v GALÉRII

Čítajte viac

Koniec kariéry si zrejme Pavel Nedvěd predstavoval inak. Spolu s ďalšími vysoko postavenými ľuďmi bol vyhodený zo slávneho klubu za údajné falošné účtovníctvo. Celá rada talianskeho klubu Juventus Turín minulý rok rezignovala. Odchod sa týkal prezidenta klubu Andreu Agnelliho, ale aj bývalého hráča klubu Pavla Nedvěda.

Dôvodom rezignácie bolo obvinenie a informácie webu Gazzetta dello Sport z falošného účtovníctva. Z celej situácie rozhodne nie je nadšená Pavlova partnerka Dara Rolins, ktorá po jeho boku našla dlhé roky vytúžené šťastie.

Čítajte viac

Nedvědovi hrozí za falšovanie 8 rokov basy natvrdo. Práve 27. marca by sa malo rozhodnúť, či bude vznesená obžaloba a potom následne, či sa bude konať súdny proces. Podľa webu iSport hrozí bývalému hráčovi za falšovanie účtovníctva, v prípade, že bude obvinený 3 až 8 rokov. Za falošnú fakturáciu môže dostať 18 mesiac až 6 rokov. Nepravdivé informácie o obchodoch by sa trestali 1 až 6 rokov. Talianske úrady obvinili funkcionárov slávneho klubu už minulý rok, no napokon boli všetci pozbavení viny.

V prípade Dary Rolins to nie sú najlepšie správy. Najmä keď už s Pavlom plánujú spoločný život a bývanie. Či bude známa spevácka diva stáť po boku svojho partnera aj pri opletačke so súdmi ukážu najbližšie dni a týždne.

FOTO slávnej dvojice v GALÉRII