Leto je v plnom prúde, a tak mnohí vyrážajú k moru. Okrem pláží a slnka si naše známe osobnosti vychutnali iný pôžitok. Neraz totiž zistili, že na jednej pláži sa ocitli ve­dľa svetoznámej osobnosti. Ako také stretnutie zvyčajne dopadlo?

V obkľúčení ochrankárov

Najvychytenejšou destináciou pre bohatých sa tento rok stal bezpochyby grécky ostrov Mykonos - toľko fotografií na sociálnych sieťach nepridali známi Slováci azda zo žiadnej inej dovolenky. „Na ostrov s nami letela Sisa Lekes Sklovska s manželom Jurajom, neskôr prišla Romana Škamlová a stretli sme tam aj Bruna s Michaelou Kocianovou,“ vymenovala nám celebritná lekárka Alena Pallová (39) osadenstvo, ktoré sa na exotickom mieste zišlo v čase jej dovolenky. Okrem známych z domova sa blondíne podarilo stretnúť s oveľa známejšou celebritou, a to s dcérou amerického prezidenta Donalda Trumpa. Tiffany Trumpová (25) na Mykonose dovolenkovala s veľkou partiou. Bola nenápadná, prezradilo ju až množstvo osobných strážcov, ktorí ju na každom kroku sledovali.

„Pri stole sedeli šiesti muži, ktorí pili iba minerálku a mali odpočúvacie zariadenie v uchu, bolo jasné, že išlo o bodygardov,“ povedala lekárka, podľa ktorej boli muži pripravení naozaj na všetko. „Pod stolom mali dokonca prichystanú kyslíkovú bombu, asi keby bolo nutné unikať cez more. Tiffany dosť strážili a my sme sa k nej nedostali. Ale keď odchádzala, tak sme ju poprosili o fotku. Bola veľmi milá a ochotná, pýtala sa, odkiaľ sme. Tvrdila, že Slovensko pozná.“ Ochrankári slovenskú lekárku nestopli, k dcére amerického prezidenta sa mohla priblížiť. Problém nastal, keď oslovila priamo ich. „Jedného z nich som poprosila, či nás s ňou neodfotí, ale odmietol, že on nemôže.“

Strážená: Dcéru amerického prezidenta Donalda Trumpa Tiffany strážilo na Mykonose šesť bodygardov.
Strážená: Dcéru amerického prezidenta Donalda Trumpa Tiffany strážilo na Mykonose šesť bodygardov.
Zdroj: Profimedia

Pokračovanie na ďalšej strane...