Peter Justin Topolský († 69) a jeho mama Vierka († 94) bez seba vydržali len krátko. Hoci jej moderátor platil opatrovateľku, veľkú časť dňa sa jej venoval sám. Vodil ju na svoje pracovné stretnutia, na kultúrne podujatia i na šoubiznisové párty. Rozdelili ich len občasné Justinove cesty za veľkú mláku a na sklonku roka aj ochorenie Covid-19.

Stratila jedináčika

Osudným sa pre nich stal vlaňajší koniec decembra, keď Vierkin jediný syn Justin ochorel na Covid-19 a museli byť od seba odlúčení. Ako sa neskôr ukázalo, pozitívna bola aj pani Vierka. Ani v najhoršom sne však nikoho nenapadlo, že večný optimista Justin, sužovaný okrem vírusu aj niekoľkými ďalšími diagnózami, sa poberie na onen svet skôr ako jeho mama. 

Pani Vierku umiestnili na psychiatrické oddelenie jednej z bratislavských nemocníc, kde sa svojho syna neustále dožadovala. Tak dlho bez neho ešte nikdy nebola. Správu o jeho úmrtí pred ňou všetci tajili. Nešťastnej, no vždy elegantnej Vierke v utorok 2. marca vypovedalo srdce a pobrala sa za milovaným synom. S vedomím, že žije… 

Pozrite si v GALÉRII spoločné zábery Justina s jeho mamou Vierkou. A takýto vlasáč bol v mladosti >>