Centrum Bratislavy sa cez víkend zaplnilo VIP svadobčanmi. V dave gratulujúcich najviac vyčnievala naša hlava štátu s ochrankou za pätami. Zuzana Čaputová (48) nechcela chýbať na svadbe svojej pravej ruky Veroniky Gulášovej, ktorá mala pod palcom celú jej predvolebnú kampaň a na ktorú sa prezidentka dodnes v mnohých veciach spolieha.

S dieťaťom im to ide

Osobná tajomníčka prezidentky si za manžela vzala rodeného Bardejovčana Matúša. Na svadbu do Dómu svätého Martina dorazila Zuzana Čaputová s dcérou Leou a priateľom Jurajom Rizmanom, s ktorým sa po celý čas držali za ruky. Tesne po obrade a čakajúc na to, kedy sa v dave gratulantov dostanú na rad, sa stihli pohrať s dieťaťom jedných z hostí. Prezidentkinej prítomnosti sa nevesta náramne tešila, navzájom sa hneď vyobjímali. Z politických kruhov sme pred kostolom videli aj progresívca Michala Trubana s tehotnou partnerkou Adelou. Dvojica už má jednu spoločnú dcérku Marietu a podľa veľkosti jej brucha z nich čoskoro budú dvojnásobní rodičia.

Prišla aj moderátorská špička

S dieťaťom pod srdcom sa dostavila aj moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová s manželom Matejom Sajfom Cifrom. Dobre padnúce sako moderátora ešte na mieste poopravila novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorú sprevádzal manžel, ďalší moderátor Michal Kovačič. Ktovie, akú tému mediálna štvorica preberala, keď všetci zostali vysmiati od ucha k uchu. Po gratuláciách sa novomanželia s pozvanými hosťami vybrali na svadobnú hostinu, ktorá sa konala na hrade Červený Kameň neďaleko Bratislavy.