Kráľovská podobnosť sa nezaprie. Lady Kitty Spencerová (27), neter zosnulej princeznej Diany zverejnila na sociálnej sieti retro foto z jej detských liet ako v rozkošných šatočkách s očakávaním neznámeho v očiach nastupuje do školy. Netrvalo dlho a pod foto dnes modelky Kitty, sa začali množiť komentáre typu: „Wau, vyzeráš presne ako princezná Charlotte.“Kráľovskí fanúšikovia vskutku trefne poukázali na silnú podobnosť.

Rovnaký účes

Rovnako tak Charlotte (3) mala pri svojej školskej premiére totožný výraz ako pred rokmi Kitty. Dokonca majú podľa snímok podobné vlásky aj účes. Totožný vzhľad by isto uznala aj Charlottina starká, všeobecne obľúbená princezná Diana. Charlotte začala napĺňať predškolskú dochádzku začiatkom tohto roka.

To je podoba: Vľavo, Kitty Spencerová a vpravo princezná Charlotte pri nástupe do materskej školy.
To je podoba: Vľavo, Kitty Spencerová a vpravo princezná Charlotte pri nástupe do materskej školy.
Zdroj: Instagram, TASR

Špeciálne príležitosti

Inak, princ William a Kate zverejňujú foto svojich detí len pri dôležitých míľnikoch ich životov, akými sú i nástup do školy, preto nečakajme pravidelné zverejňovanie foto v školských uniformách na začiatku každého školského roka. Ako píše portál People, budúci britský kráľ so svojou manželkou Kate považujú školu za súkromnú sféru životov ich detí a zároveň im chcú dopriať, aby nevyrastali v atmosfére tlaku, teda do tej miery, ako je to len možné.