Ak by ste chceli kúpiť apartmán po Matthewovi Perrym, ktorý stvárnil v seriáli Priatelia Chandlera Binga, budete musieť siahnuť hlboko do vačku. Herec za neho pýta neuveriteľných 35 miliónov dolárov, čím sa stal najdrahším predávaným bytom v meste.

Sťahuje sa?

Byt má takmer 863 metrov štvorcových a nachádza sa v meste anjelov, Los Angeles. Na trhu ho herec začal ponúkať od minulého piatku. Jedná sa o štvorizbový apartmán, ktorý je situovaný vo vrchných podlažiach vo veži, centra mesta. Súčasťou bytu je domáce kino a štyri priestranné terasy, informuje portál Mansionglobal.com.

49-ročný herec kúpil bytový dom v roku 2017, za 20 miliónov dolárov a posledné dva roky venoval redizajnu. Dom je plný plyšu, kobercov, ktoré sú v kontraste s rôznymi sochami, svietidlami a akcentmi z bieleho mramoru. Perry miluje Batmana, čo sa odzrkadlilo na vstupnej chodbe, na ktorej sa nacházajú predmety a figúrky hrdinu.

Chandler Bing predáva apartmán údajne z dôvodu, že poslednú dobu veľa času trávi v New Yorku. Aj keď je Los Angele spovažované za mesto z mnoho luxusnými bytmi a domami, Perryho apartmán prekročil všetky cenové hranice. Na druhej strane, priemerná cena bytov v meste za posledný rok, zrástla o 20%.

Pozrite si FOTOgalériu apartmánu, kde kedysi herec býval