Ovládaš sociálne siete? Si veľkým fanúšikom kráľovskej rodiny? Ak si na obe otázky odpovedal áno, máme pre teba pracovnú ponuku!

Kráľovná Alžbeta II hľadá manažéra sociálnych médií, ktorý bude udržovať kráľovskú rodinu v očiach verejnosti a na svetovej scéne. Pracovný čas je 37,5 hodín týždenne a plat je neuveriteľný. Za mesiac si môžete zarobiť 2 800 libier, no samozrejme záleží to od vašich skúseností.

Náplň práce

Úlohou Royal Communications, pre ktorú by ste pracovali je zapojiť publikum po celom svete do života kráľovskej rodiny. Vašou dennou náplňou by bola kontrola toku správ na digitálnych a sociálnych médiách a zastávať kľúčovú úlohu v niektorých digitálnych projektoch.

Ako to pri práci so sociálnymi médiami býva, ide i to tvorbu obsahu pre sociálne médiách a digitálne platformy, vrátane novo spustenej webovej stránky kráľovskej rodiny. To zahŕňa výskum a písanie článkov.

Kráľovná Alžbeta II.
Kráľovná Alžbeta II.
Zdroj: Eamonn M. McCormack

Benefity

Budúceho zamestnanca, ktorý bude pôsobiť v Buckinghamskom paláci čaká aj niekoľko benefitov. Namiesto štandardných 20 dní dovolenky, budete mať 33 dní. Variť si nemusíte a ani obávať sa, že ostanete hladný. Obedy máte zadarmo. Kráľovská rodina vám ponúka aj možnosť ďalšieho vzdelávania.

O vás

Budúci manažér sociálnych sietí kráľovskej rodiny by mal ovládať sociálne a digitálne médiá na profesionálnej úrovni. Mal by mať skúsenosti s vytváraním a publikovaním digitálneho a sociálneho mediálneho obsahu a minimalizovať riziká a maximalizovať výhody. Je potrebné, aby na základe vašej práce sa Kráľovná Alžbeta spolu s rodinou dostávala do povedomia ľudí čo najviac.

Nakoľko v súčastnosti sociálne médiá ovládajú videá a fotografie, musíte mať dobré zručnosti a skúsenosti pri ich tvorbe. Budete spolupracovať so širokým spektrom ľudí na dennej báze.

Ak by vás ponuka zaujala a chcete pacovať pre Kráľovskú rodinu, životopis môžete poslať TU.