Kim Kardashian (38) a Kanye West (42) prednedávnom otvorili brány svojho domu magazínu Vogue. Ten sa podrobne pozrel na zúbok štastnej rodinky a z návštevy vzniklo video pod názvom "73 otázok".

Kim sa v ňom prechádza po prázdnej vile, sfarbenej do biela, ktorú v jednej chvíli nazvala kláštorom. Ďalej opisuje, aký talent skrýva pred svetom, čo robí vo svojom voľnom čase a čo urobí ako prvé, keď ráno vstane.

Biely dom

Prázdne chodby a miestnosti. Nič nie je vidieť a človek len sem tam zahliadne nejaký nábytok. Video doteraz nazbieralo 34 miliónov zhliadnutí, no nemalo len pozitívne odozvy. Jeden uživateľ na ich dom napísal: "Kim s Kayem bývajú v t akom dome, ako keď človek v hre Sims na začiatku nemá peniaze, a tak necháva všetky izby viac či menej prázdne," píše DailyMail.

Aj keď dom pôsobí fádne a obyčajne, nie je tomu tak. V "kláštore" ako ho nazvala Kim, ani omietky nie sú hocijaké. Manželský pár sa vyjadril, že sú od naozajsných profesionálov z Európy. A kto vyberal doplnky? Podľa všetkého to bol práve Kanye, ktorý mal v tejto sfére všetko v rukách. Pre časopis Forbes, ktorý sa zameral na jeho bohatstvo, sa Kim vyjadrila, že nikto nemá taký zmysel pre detail ako West.

Pozrite sa, ako býva prominentný pár Hollywoodu >>

Rozliahli dom Kim Kardashian a Kanye West. Obsahuje niekoľko domov.
Rozliahli dom Kim Kardashian a Kanye West. Obsahuje niekoľko domov.
Zdroj: INTERNET